Auto nuoma – puiki susisiekimo alternatyva

Planuojate atostogas, verslo ir kitus reikalus? Kelionių metu neabejotinai prireiks patogaus ir ekonomiško automobilio. Tai tikrai anokia bėda ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse, nes „Sixt“ kompanijos siūloma auto nuoma gali reikšti visus patenkintus poreikius.

Auto nuoma: didžiulis pasirinkimas

Išskirtinai didelė „Sixt“ siūlomų paslaugų pasiūla bei patirtis atveria galimybes kompanijai tapti ne vienos įmonės patikimu mobilumo partneriu. Kompanijos klientais yra tapęs „American Express“, ne viena avialinija bei alaus darykla. Auto nuoma be minėtos įmonės paslaugų verslo atstovams jau kuris laikas yra nebeįsivaizduojama.

„Sixt“ klientai vertina jiems teikiamas paslaugas kaip tas, kurias nedvejodami galėtų rekomenduoti savo pažįstamiems ar draugams, nepriklausomai nuo jų turmų poreikių. Kompanijos „Sixt“ atstovai dažnai rengia įvairiausias apklausas. Taip siekiama išsiaiškinti kaip įmonės teikiamas paslaugas vertina klientai, ką dar būtų galima pagerinti ar keisti, o ką ateityje įtraukti į plėtros planus. Pastarąjį kartą rengiant apklausą beveik 94 procentai respondentų paminėjo, kad jie kompaniją rekomenduotų kitiems.

Neišdildoma patirtis

„Sixt“ kompanija daugeliui įmonių padeda taupyti išteklius ar laiką. Verslo įmonių atstovai čia visais atvejais gali tikėtis reikšmingų, vien tik jiems vieniems pritaikytų pasiūlymų.

Auto nuoma su šia kompanija gali būti ta patirtis, kurią kils noras kartoti ne vieną kartą, atsisakant galbūt ir nuosavo automobilio. „Sixt“ taip geba rūpintis savo klientais, jog jiems būna suteiktos galimybės ne vien išsinuomoti, bet ir grąžinti automobilius nesvarbu kokiu paros momentu ir nesvarbu kokiame įmonės veikiančiame taške. Tokių vien tik Lietuvoje tikrai yra per akis – kompanijos filialai veikia 6 skirtinguose Lietuvos miestuose. Vadinasi, šios kompanijos klientams negrės patirti nepatogumų grąžinant išnuomotą automobilį.

Norisi pakartoti

„Sixt“ kompanija yra įvardijama kaip viena populiariausių automobilių nuomos paslaugos teikėjų visoje šalyje. Įmonės klientai visada turi progą rinktis iš daugiau kaip kelių šimtų skirtingos markės automobilių, tokių kaip „Volkswagen“, „Toyota“ ir „Nissan“ ar daugelio kitų.

Auto nuoma šioje bendrovėje geriausiu pasirinkimu tampa net ir ypač išrankiems klientams, kadangi visada galima užsisakyti ne vien patogų automobilį, bet ir vairuotoją kartu. Tai neabejotinai yra puiki alternatyva taksi paslaugoms.

Kokybiškos paslaugos

Visi automobiliai yra aprūpinti galiojančiais civilinės atsakomybės bei „Kasko“ draudimais. Nedraudiminių įvykių atvejais visa atsakomybė gula ant nuomininko pečių. Žinoma, kiekvienu nuomos atveju yra galimybė draustis ir pilnu draudimu bei tokiu būdu išvengti galimos rizikos! „Sixt“ kompanija visada stengiasi teikti patogias bei ypač kokybiškas paslaugas. Visos jos yra pritaikytos prie visų klientų individualių poreikių. Įmonė nuolat plečia savo paslaugų spektrą. Tarkim, Pabaltijo šalyse kompanija jau kuris laikas teikia ir kitokias paslaugas, tarkim, dviračių ir motorolerių nuomos paslaugas.