Vilties gatvė: čia auga pirmasis Lietuvos šimtmečio kūdikis

Lina RUDNICKIENĖ

Centrinė Kalėdų ikona – motina su mažu vaiku ant rankų. Visada gatvėje ar kur kitur matydami mamą su vaiku galime džiaugtis ir dėkoti Dievui, kad žmonija turi ateitį, kad gimsta vaikai, kad žmonės myli vieni kitus. Nieko daugiau ir nereikia.

Vilties gatvėje (tai taip simboliška – Autorės pastaba) joniškiečių Meilės ir Dainiaus Poškų šeimoje šių metų sausio 1 d. gimęs trečiasis vaikas – yra ne tik rajono, bet ir visos Šiaulių apskrities pirmasis 100-metį švenčiančios atkurtos Lietuvos valstybės kūdikis. Sulig pirmu oro gurkšniu jis tapo žvaigžde – mažąjį joniškietį ir jo laimingą mamytę pirmieji su filmavimo kameromis pasveikino Šiaulių televizijos žurnalistai. Filmuoto reportažo įrašą šeima saugo augančio berniuko ateičiai – tai pirmas rimtas jo, kaip piliečio, apsireiškimas.

Laiminga mama Meilė Poškienė su savo pirmuoju Joniškio rajone ir Šiaulių apskrityje Lietuvos šimtmečio kūdikiu Pijumi visiems “Sidabrės” skaitytojams siunčia linkėjimus mylėti artimą kaip pats save ir niekada neprarasti vilties

Plačiau: "Sidabrė" gruodžio 22 d.