Ilgalaikė automobilių nuoma – sprendimas vertinantiems patogumą

Ne visada yra paprasta išsiversti be automobilio, tad nieko keisto, kad tuomet, kada nėra galimybės naudotis nuosava transporto priemone, pasirenkama ilgalaikė automobilių nuoma. Toks pasirinkimas yra palankus dėl daugybės įvairių priežasčių, todėl tuomet, jei transporto priemonė yra reikalinga gana ilgą laikotarpį, dvejoti tikrai neverta.

Pasiūlymas įmonėms ir fiziniams asmenims

Ilgalaikė automobilių nuoma pasiteisina ir dėl to, kad pasirinkus tam tikrą pasiūlymą turėsite galimybę išnuomotą transporto priemonę įsigyti. Ilgalaikės automobilio nuomos sutartis įprastai yra sudaroma keleriems metams, o praėjus šiam laikotarpiui galima sumokėti likusią automobilio vertės sumą, ir tokiu būdu įsigyti transporto priemonę. Kartais yra gana sudėtinga apsispręsti, ar tam tikras automobilis tikrai puikiai pateisins  jūsų poreikius, tad pasirinkę ilgalaikę nuomą turėsite pakankamai laiko įsitikinti, kad tam tikra transporto priemonė jums yra tinkama, ir beliks tik nuspręsti, ar tikri norite ją įsigyti.

Itin palankios nuomos sąlygos

• Ilgalaikė automobilių nuoma džiugina tuo, kad klientams nereikia rūpintis techniniu transporto priemonės aptarnavimu. Į teikiamas paslaugas įeina ne vien tik automobilio nuoma, bet taip pat ir draudimas, sezoninių padangų keitimas, ir t.t.;

• Sutarties laikotarpiu klientai kiekvieną mėnesį gauna numatyto dydžio sąskaitą, todėl nereikia rūpintis papildomų paslaugų apmokėjimu. Į numatytą sumą įeina ir automobilio draudimas, ir techninė priežiūra, ir t.t.;

• Jei kelionės metu transporto priemonė sugestų, visuomet galite tikėtis pagalbos. Techninė pagalba kelyje yra teikiama 24 valandas per parą, tad visai nesvarbu, kada prireiktų automobilį nutempti ar pan., galite būti tikri, kad jums bus pagelbėta. Be to, draudiminio įvykio metu klientams yra siūlomas pakaitinis automobilis, todėl jums nereikės patirti diskomforto, kuomet neturėsite galimybės naudotis transporto priemone;

• Nors gali atrodyti, kad ilgalaikė automobilių nuoma pareikalaus itin didelių išlaidų, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Lyginant su trumpalaikės automobilių nuomos kainomis, ilgalaikė nuoma kainuoja gerokai pigiu, tad tuomet, jei transporto priemonė bus reikalinga gana ilgą laikotarpį, toks sprendimas neabejotini gali puikiai pasiteisinti.

Pasirinkite tinkamiausią automobilį

Šiuo metu galime rasti iš tiesų platų ilgalaikei nuomai siūlomų transporto priemonių pasirinkimą, tad visai nesvarbu, kokius reikalavimus keliate automobiliui, didelė tikimybė, kad rasite jums labiausiai tinkantį pasiūlymą. Ilgalaikei nuomai yra siūlomi nauji puikios techninės būklės automobiliai, kurie tikrai puikiai pateisins net ir labai išrankių klientų lūkesčius, tad kiekvienu atveju bus galima rasti tinkamiausią pasirinkimą.

„Sixt“ automobilių nuoma

„Sixt“ – tai automobilių nuomos kompanija, kuri yra puikiai žinoma ne tik Lietuvoje, bet taip pat ir įvairiose užsienio šalyse. Ši bendrovė gali pasiūlyti tikrai nemažą nuomojamų automobilių pasirinkimą, o ilgalaikė automobilių nuoma visuomet yra siūloma tikrai palankiomis kainomis. „Sixt“ kompanija jau yra spėjusi užsitarnauti daugybės klientų pasitikėjimą, tad tuomet, kada ieškoma patikimo partnerio automobilio nuomai, toks sprendimas bus iš tiesų palankus. Jei ieškote paties geriausio ilgalaikės nuomos pasiūlymo, paprasčiausiai peržvelkite „Sixt“ internetinėje svetainėje pateiktus pasiūlymus, o kilus tam tikriems klausimams susisiekite nurodytais kontaktais. Galite būti užtikrinti: „Sixt“ bendrovė jūsų tikrai nenuvils, o nuomos paslaugos bus suteikiamos tikrai palankiomis sąlygomis.

Plačiau: Ilgalaikė automobilių nuoma