» Naujienos
» Apie mus
» Žurnalistai
» Skelbimai
» Kontaktai
» Atsiliepimai

 

Žurnalistai


Mūsų laimėjimai:
* 2005 m. redaktorės Linos Rudnickienės ruoštas projektas "Piliečių forumas" taip pat finansuojamas Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo.

Lina RUDNICKIENĖ:
* 2012 m J. Vileišio premijos laureatė.
* 2000 m. tapo Lietuvos Žurnalistų Sąjungos tradicinio kūrybinio konkurso "Teisingumas - demokratinės valstybės pagrindas" laureate. Apdovanota diplomu ir pinigine premija.
* 2001 m. Jungtinių Tautų vaikų fondo UNICEF už straipsnių ciklą "Gera pradžia - sveika visuomenė" apdovanota padėkos raštu ir pinigine premija.
* 2001 m. tapo konkurso, skirto pasaulinei AIDS dienai, laureate, II vietos laimėtoja. Apdovanota diplomu ir pinigine premija.
* 2001 m. apdovanota Europos Sąjungos PHARE programos finansuojamo projekto "Parama LR antikorupcinei programai" diplomu ir pinigine premija už straipsnius konkursui "Žiniasklaida - prieš korupciją".
* 2002 m. kovo mėnesį stažavosi Europos Žurnalistikos Centre Mastrichte (Olandija).
* 2002 m. Lietuvos Žurnalistų Sąjungos konkurso "Teisingumas - demokratinės valstybės pagrindas" laureate. Apdovanota diplomu ir pinigine premija.
* 2003 m. apdovanota Europos Komiteto prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinio direktoriaus Petro Auštrevičiaus padėka už partnerystę, organizuojant referendumo dėl Lietuvos narystės ES kampaniją. "Džiaugiuosi, kad turejau garbės darbuotis kartu su Jumis šiuo svarbiu mūsų Tėvynei laikotarpiu", - rašo dėkodamas P. Auštrevičius.
* 2004 m. už geriausius straipsnius interneto tema ir svarų indėlį prisidedant prie visuomenės švietimo apie interneto naudą apdovanota pagrindine nominacija - nešiojamu kompiuteriu ir interneto "DSL takas" A0 plano paslaugų 100 proc. nuolaida įrengimui bei abonentiniam mokesčiui 12 mėn. nuo paslaugos tiekimo pradžios.
* 2004 m. Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministras Zigmantas Balčytis už straipsnius saugaus eismo tema, laimėjusius III vietą, skyrė savo padėką ir asmenines dovanas.

Birutė ČIŽIENĖ:
* 1987 m. už gamtosaugos idėjų propagavimą paskatinta Valstybinio gamtos apsaugos komiteto ir respublikinės gamtos apsaugos draugijos tarybos padėkos raštais.
* 2003 m. Joniškio rajono meras V. Bandžiukas skyrė padėką už probleminius ir informatyvius straipsnius žemės ūkio tema.
* 2003 m. tapo Lietuvos Žemės ūkio rūmų organizuoto konkurso "Kaimui apie kaimą" laureate. Apdovanota diplomu ir pinigine premija.
* 2004 m. tapo savaitraščio "Žaliasis pasaulis" organizuoto fotokonkurso "Gamtos fotografija - 2004" III vietos laimėtoja. Apdovanota pinigine dovana ir diplomu.