„Sidabrės“ nuotr.

Kovo 28 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Praėjusią savaitę Žagarės kultūros centre atidaryta menininkės, papuošalų iš Murano stiklo kūrėjos, žinomos ir kaip meduolinės kalėdinės Žagarės pasakos iniciatorės Jurgitos Alminaitės paroda. Tik šįkart ji vietos gyventojams pristato dar nematytą savo, kaip meno kūrėjos, pusę. Parodoje eksponuojami jos piešti grafikos darbai, užgimę po kelionės į Senegalą ir nepakartojamų patirčių, mokantis iš vietinių gaminti bei dažyti popierių. Ekspoziciją papildo egzotiški daiktai, drabužiai, parsivežti iš Afrikos.

--- Praėjusią savaitę Raseinių rajono sodyboje "Karpynė" Lietuvos galvijų gerintojų asociacija po ataskaitinio susirinkimo ir seminaro "Raktas į pelningą ūkininkavimą" tradiciškai surengė kasmetinius apdovanojimus puikių rezultatų pasiekusiems asociacijos nariams, atskirų galvijų augintojams, žemės ūkio bendrovėms. Du puikius Lietuvos galvijų gerintojų asociacijos apdovanojimus Kepalių žemės ūkio bendrovei parvežė bendrovės vadovas Antanas Milašius, kuris yra ir asociacijos tarybos narys.

--- Bebrai nebeduoda ramybės ne tik prie Švėtės upės gyvenantiems žagariečiams, jie įsisuko ir į Joniškio tvenkinius bei Sidabros upelį. Žmonės teiraujasi, negi niekam nerūpi, kad į vandenį verčiami pakrantės medeliai, krūmai, galbūt dėl šių gyvūnų darbštumo praėjusiais metais buvo paskendę netoliese gyvenančių žmonių rūsiai. Savivaldybės Administracija atsako, kad bus imtasi priemonių, tačiau Medžiotojų ir žvejų draugijos vadovas Sigitas Šimkevičius perspėja: miesto teritorijoje kad ir kaip norėdami medžiotojai negalės padėti, kol miesto šeimininkai neišims specialaus leidimo jiems gaudyti, o terminai baigiasi.

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.