Aštuonmetė – Pasaulio ilgaplaukių konkurse

„Sidabrės“ nuotr.

Gruodžio 15 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Kaune, Žalgirio arenoje, baigiantis priešpaskutiniam šių metų mėnesiui, surengtas "Pasaulio ilgaplaukės 2021" (Long-haired world 2021) konkursas. Aštuonmečių grupėje nugalėjo ilgiausius – 117 cm – plaukus turinti joniškietė Paula Plečkaitytė, Mato Slančiausko progimnazijos 3 b klasės moksleivė. Nustebę organizatoriai, apdovanoję rėmėjų dovanomis, joniškietės lauks ir kituose būsimuosiuose ilgaplaukių konkursuose.

--- Ateinantį šeštadienį Joniškyje įvyks šventė, skirta Joniškio krepšinio 85-mečiui. Tarp svečių tikimės pamatyti Lietuvos krepšinio federacijos prezidentą Vydą Gedvilą, generalinį sekretorių Mindaugą Balčiūną. Atvyks Lietuvos Nacionalinės krepšinio lygos prezidentas Remigijus Štaras, vykdomasis direktorius Giedrius Grybauskas. Savo vizitu šventę pagerbs 7 olimpinių, Pasaulio ir Europos čempionatų aukso medalių laimėtoja Angelė Rupšienė, 10 medalių laimėtojas Valdemaras Chomičius, Europos čempionai Eurelijus ir Mindaugas Žukauskai. Atvyks Lietuvos krepšinio sirgalių simbolis Tomas Balaišis (Sėkla), kuris žada išbėgti į krepšinio aikštelę ir per rungtynes tarp Joniškio ir Kraštiečių veteranų komandų.

--- Žmogui, kuriam alkoholis tapo valdovu, o troškimas išgerti vienu ypu nubraukia visus atsiprašymus, ne kartą pasižadėjimus paverčiant niekais ir iš naujo apviliant artimuosius, jais manipuliuojant, labai sunku pripažinti, kad yra alkoholikas. Neleidžia puikybė, tuštybė, egocentrizmas, kurie seka tarsi pėdsekiai paskui butelį. Tačiau pripažinus problemą ir kreipusis pagalbos, galima rasti išeitį ir pakilti iš duobės, pradėti naują gyvenimą. Taip teigia Anoniminių alkoholikų (AA) draugijos nariai, kurių dažnas negeria jau penkerius, dešimt, penkiolika metų. Tarpusavio pagalba ir bendradarbiavimas su specialistais kartais daro stebuklus – žmogų atveda į ilgalaikį blaivų gyvenimą.

Plačiau bei kitos rajono naujienos trečiadienio laikraštyje.