Dienos užimtumo centras plečia paslaugas ir peržengia „sienas“

Ričardo Norkaus nuotr.

Gegužės 23 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Praėjusį ketvirtadienį pristatytas užbaigtas Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro paslaugų plėtros projektas, kuris leis teikti naujų įvairesnių paslaugų neįgaliems bei sutrikimų turintiems vaikams, konsultacijas ir pagalbą juos auginantiems tėvams. Dienos užimtumo centro trečiojo aukšto patalpos po vidaus remonto tapo tiesiog neatpažįstamos: kabinetai nušvito vaiskiomis, akį traukiančiomis spalvomis, visus juos jungia tos pačios stilistikos patogūs užsiėmimams, bendravimui, o jei reikia – ir atsiribojimui, saugumo jausmui sukurti baldai, įsigyta daug naujos sensorinės ir kitos įrangos, nupirktas automobilis. „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centras paslaugas teiks ne tik dabartiniams jo lankytojams, bet lauks vaikų iš visų rajono ugdymo įstaigų, o taip pat – ir iš kitų rajonų. Dienos užimtumo centras peržengia sienas.

--- Joniškio ligoninė nuo birželio 5 dienos pradės teikti naują paslaugą – geriatrijos. Šeimos gydytojams ligoninė jau išsiuntinėjo pranešimus, nes registruojantis reikės šeimos gydytojo siuntimo.

--- Penktadienį Joniškio „Aušros“ gimnazijoje vyko ypatingas – buvusiųjų ir būsimųjų alumnų susitikimas. Su dabartiniais mokyklą baigiančiais mokiniais bendravo, juos padrąsino kreiptis patarimų ir kvietė į organizacijas jungtis Vilniaus joniškiečių klubo „Sidabra“ prezidentė dr. Giedrė Lastauskienė, Joniškio „Aušros“ gimnazijos alumnų klubo prezidentas, verslininkas Darius Jurgaitis, šios organizacijos valdybos narė, kalbininkė Rita Urnėžiūtė. D. Jurgaitis atvežė ir ypatingą dovaną – restauruotus pirmojo „Aušros“ gimnazijos direktoriaus Balio Žygelio ir jo žmonos Stasės portretus, o geografijos mokytoja Giedrė Motiejuitė pristatė „Aušros“ gimnazijos alumnų išsibarstymą po platųjį pasaulį liudijantį virtualų žemėlapį, kurį gali papildyti kiekvienas, baigęs šią ugdymo įstaigą.

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.