Dizainerė pasaulį kišenėje turi ir gyvendama Joniškyje

Nuotrauka iš asmeninio R. Šermukšnienės albumo
Joniškyje gyvenanti ir kurianti dizainerė Rimutė Šermukšnienė, kuriai priklauso du prekiniai ženklai ir Klaipėdoje įkurtas butikas "KOPA", ne kartą yra gavusi kvietimą važiuoti dirbti į sostinę, tačiau moteris nesigundo – pasaulį galima pasiekti ir iš Joniškio
Prieš du dešimtmečius apie dizainerę Rimą Šermukšnienę žinojo tik joniškiečiai. Bet kas ji vilniečiams? Kadaise „Vilono“ viešbutyje nuščiuvusi sukluso elitinė Vilniaus publika, šalia garsiausių Lietuvos dizainerių pavardžių išgirdusi ir niekur negirdėtą joniškietės pavardę. Jos tąkart sukurta vakarinė suknelė buvo demonstruojama šalia specialiai šiam renginiui iš Paryžiaus parsiųsta Juozo Statkevičiaus suknia. Po šio Lietuvos dizeinarių elito šou Rimos Šermukšnienės modelis dar papuošė ir tuometinio mados žurnalo „Banga“ viršelį.

Šiandien ant gyvenimo stiliaus žurnalo “Cikada“ viršelių – dizainerės dukros Brigita ir Augustė. Pati Rima Šermukšnienė su savo prekiniais dizaino ženklais „RA design studio“ ir „genc4/22“ ir jo išskirtiniais gaminiais jau žinoma plačiai. Jos kurtais drabužiais puošiasi klientai iš Kretos ir Vokietijos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Jungtinės Karalystės. Joniškietė, prieš keletą metų Klaipėdoje atvėrė savo butiką „KOPA“, kuriame pristato ne tik savo, bet ir dar septynių dešimčių prekinių ženklų produktus ir užmezgė verslo ryšius su partneriais ne tik iš Lietuvos, Latvijos, bet ir tolimojo Omano, iš kurio atkeliauja mielos, natūralios smulkmenos namams.

 

Plačiau kovo 6 d. "Sidabrės" numeryje.