Džiaugiasi grįžusi iš Kauno ir vėl atradusi savanorystę

„Sidabrės“ nuotr.

Lapkričio 18 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Indrė Medzevičienė iš Kauno į gimtąjį Joniškį sugrįžo vos prieš porą mėnesių ir jau spėjo ne tik susirasti darbą, nors taip greitai neplanavo, bet ir pradėjo savanorystę Joniškio socialinių paslaugų ir užimtumo centro Socialinėse dirbtuvėse. 33-ejų moteris turi ką pasiūlyti, nes pati prieš dešimtmetį net metus laiko savanoriavo panašioje įstaigoje Italijoje ir dabar norėtų padėti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp šalių. Indrė viso pokalbio metu tiesiog spindėjo optimizmu: jai patinka Joniškio jaukumas, mažumas, kaip lengva viską aprėpti, pasiekti, per namų langą matyti darbovietės pastatas, netoli ir darželis, kuriame auklėtojos mažyliais, anot pašnekovės, rūpinasi kaip savo vaikais, o ir eilių į ikimokyklinio ugdymo įstaigą nėra, nereikia laukti, kaip Kaune dvejus metus, visos paslaugos arti ir prieinamos gyventojams, niekur nereikia važiuoti. „Pati savęs klausiu: kodėl negrįžau į Joniškį anksčiau?“ – sako pašnekovė.

--- Žasliuose (Kaišiadorių r.) vykusiame 4-ame lietuviškos pramoginės estradinės dainos festivalyje "Aš ir daina" pirmą kartą dalyvavo Joniškio kultūros centro Kriukų skyriaus solistai Naglis Teresas ir Raimonda Žarienė. Naglis pelnė žiūrovų simpatijos nominaciją, Raimonda – absoliučiai geriausio atlikėjo nominaciją. Dainuojantys mama ir sūnus artėjančiam kalėdiniam laikotarpiui rajono žiūrovams ir klausytojams rengia malonų muzikinį siurprizą – ruošiasi gruodžio viduryje rengti koncertinį turą po Joniškio kultūros centro skyrius su Naglio atliekamomis populiariausiomis Stasio Povilaičio dainomis, tokiomis kaip „Čipolino“, „Kristina“, „Sudeginti tiltai“, „Atsisveikinimas su jūra“ ir kitomis. Netrukus 17-ąjį gimtadienį švęsiančiam Nagliui, „Aušros“ gimnazijos 11-oku, tai bus pirmoji solinė programa, kurią skiria maestro atminimui.

--- Kiekvienam iš mūsų kiekvienų metų ruduo yra kuo nors ypatingas, reikšmingas. Rudenį sveriame daržo derlių, „skaičiuojam viščiukus“ savo asmeniniame gyvenime ir profesinėje veikloje. Šių metų rudenį gražią 40 metų darbo sukaktį pasitiko pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Virgilija Kupinienė, tiek pat dešimtmečių atidavusi pirmai ir vienintelei savo darbo biografijoje mokyklai – Joniškio „Saulės“ pagrindinei. Tačiau šį spalį ne tik dėl šios jubiliejinės darbo datos tarptautinės mokytojo dienos proga rengiamuose tradiciniuose „Saulės“ pagrindinės mokyklos apdovanojimuose šiai mokytojai, kurios veide ir šypsenoje nematomais siūlais išsiuvinėtos visos jai būdingos savybės – šiluma, jautrumas, nuoširdumas, skirta šių metų nominacija „Saulės mokytojas“.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.