Euforija: geriausi visų laikų „Aušros“ gimnazijos reitingai

„Sidabrės“ nuotr.
Praėjusių mokslo metų Joniškio "Aušros" gimnazijos reitingai šalies gimnazijų reitingų istorijoje vertinama aukščiausiai
Kaip ir kasmet, žurnalas „Reitingai“ metų pabaigoje skelbia naujausius ne tik šalies universitetų, kolegijų, bet ir gimnazijų su progimnazijomis reitingus. Nacionalinė švietimo agentūra žurnalui „Reitingai“ šiemet atsisakė suteikti statistiką apie 2020 m. valstybinių brandos egzaminų rezultatų vidurkius pagal atskirus dalykus. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Viskas baigėsi dar netgi geriau – šiemet gimnazijos ir progimnazijos dalykiškai įvertintos dar giliau, plačiau, vertinimai aprėpia daugiau parametrų.

Per visą tokių reitingų sudarymo istoriją „Aušros“ gimnazija išsilaikydavo geriausių šalies gimnazijų 100-tuke. Aukčiausia pagal moksleivių pasiekimų vidurkius kada nors buvusi vieta – 84-oji. Tačiau pastarosiomis savaitėmis paskelbti praėjusių mokslo metų reitingai sumušė rekordus: pirmą kartą „Aušros“ gimnazija patenka į šalies gimnazijų 50-tuką, geriausiai išmokančių fizikos, chemijos, geografijos. O dvi mokytojos – lietuvių kalbos Ramunė Ambroževičienė ir geografijos Giedrė Motiejuitė – įrašytos į šalies iškiliųjų mokytojų žiedą, kuris išties keičia jaunų žmonių gyvenimus.

 

Plačiau gruodžio 16 d. "Sidabrės" numeryje