Gydytoją odontologę globoja pati Šv. Apolonija

„Sidabrės“ nuotr.

Balandžio 29 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Odontologė Jūratė Sutkienė yra viena iš nedaugelio, kurios darbo kabinetą puošia gydytojo odontologo profesinės veiklos įvertinimas – Lietuvos odontologų rūmų Šv. Apolonijos, odontologų ir jų pacientų globėjos, apdovanojimas – padėka ir ženklelis ant krūtinės. Tokia nominacija vienareikšmiškai byloja apie apdovanojamą asmenį, nusipelniusį Lietuvos odontologijai profesine, praktine, moksline, pedagogine, kultūrine veikla, turintis nepriekaištingą reputaciją ir profesinę etiką. J. Sutkienė yra pirmoji, praskynusi kelią privačiai mediko praktikai Joniškyje ir juo tebeeinanti, jau 30 metų dirbanti buvusių mokslo draugų įkurto UAB "Redonta" Joniškio filialo odontologiniame kabinete Žemaičių gatvėje, ir pirmoji, pradėjusi metalo keramikos protezavimo paslaugas.

--- Joniškio paštas, šiuo metu įsikūręs pačioje miesto širdyje, mažiau kaip po mėnesio, šių metų gegužės 25 d., bus perkeltas į naujas patalpas prekybos centre "Norfa", esančiame Vilniaus gatvėje 47B, kitąpus Joniškio autobusų stoties. Susikrimtę joniškiečiai, išgirdę šią naujieną, jaučiasi bejėgiai, kai visos paslaugos ne artinamos prie žmogaus, o nuo jo tolinamos.

--- Viskas prasidėjo nuo požiūrio. Rajono merui Vitalijui Gailiui nepatiko, kai važiuodamas į kaimyninį rajoną ar svečią šalį turėdavo vežti kinietiškų suvenyrų su Joniškio logotipais. "Aš ne prieš Kiniją, aš – už savo žmones", – kalbėjo rajono meras V. Gailius trečiadienį Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro Joniškio bendruomeniniuose namuose surengtoje krašto gamintojų reprezentacinių gaminių mugėje. Tokiam kinietiškam Joniškio įvaizdžiui, pradedant nuo puodelių ir rašiklių, pakeisti prireikė ketverių metų. Kūrybingi ir darbštūs mūsų krašto žmonės turėjo ką pasiūlyti. O rinkosi ne tik Savivaldybės administracija, bet ir daug keliaujantys ir joniškietiškų dovanų svetur vežantys kultūros įstaigų, biudžetinių organizacijų ir bendrovių atstovai. Pasiūla nustebino net visko mačiusius pirkėjus.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.