Gyvenimas – didelė ir graži šventė

Kovo 4 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Papasakosime ne apie pozityvias mintis, gebėjimą džiaugtis kiekviena akimirka, bet apie kasdienį gyvenimą švenčių ritme tikrąja to žodžio prasme. Būtent tokį kasdieninį gyvenimą šventėje prieš aštuonerius metus sau susikūrė dvi mūsų krašto merginos Viktorija Česnauskaitė-Lileikienė, kilusi iš Stupurų kaimo, ir Monika Zaiceva-Kairienė, kilusi iš Joniškio. Abi nuo vaikystės žinojo apie viena kitos egzistavimą, tačiau progų susidraugauti nebuvo. Susipažino, susibičiuliavo jau būdamos suaugusios merginos... vaikų žaidimų kambaryje. Ir atitiko viena kitą kaip kirvis kotą – tapo verslo "Linksmiausios šventės" partnerėmis, į šventes atvežančiomis tikrą šventę. Šiandien abi jaunos moterys, auginančios savo atžalas, yra paklausiausios gimtadienių, krikštynų, išleistuvių ir kitokių švenčių vaikams organizatorės visoje apskrityje ir dar toliau.

--- Rajono Policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Saulius Norušaitis grįžta prie karjeros, kurią buvo pradėjęs ir kurią ne nuo jo priklausančių aplinkybių prieš kelis metus teko koreguoti, – nuo kovo 1-osios S. Norušaitis, laimėjęs skelbtą konkursą, tapo Akmenės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku. Nors ir sakoma, kad dukart į tą pačią upę neįbrisi, tačiau Sauliui Norušaičiui apsispręsti padėjo nepraeinanti meilė profesijai, kuriai jis jau yra paaukojęs 15 darbo metų.

--- 2023–2025 metų strateginiame Joniškio rajono savivaldybės veiklos plane iškelta misija – sukurti rajono gyventojams patrauklesnį rajoną, teikiant kokybiškas, poreikius bei interesus užtikrinančias viešojo administravimo ir viešąsias paslaugas. Misija lieka misija, o kaip realiai to pasiekti? Planuojama daug ir įvairiai: Joniškyje ir Žagarėje planuojama įrengti vandens kolonėles, 15-oje visuomeninių pastatų – saulės elektrines ir visur, kur jos yra – elektros energijos kaupiklius, bus siekiama rekonstruoti Žagarės ir Skaistgirio sporto aikštynus, neatsisakoma sporto komplekso su baseinu minties ir kt.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.