Gyvenimas yra gražus!

„Sidabrės“ nuotr.

Liepos 23 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- „Gyvenimas yra gražus!“ Taip sako praėjusią savaitę 95-ąjį gimtadienį atšventusi ir būriui savo giminaičių pati šventinius pietus ta proga surengusi 95-erių joniškietė Bronislava Pažarauskienė. Nežiūrint garbingo amžiaus moteris net ir pritrūkusi sveikatos sumaniai tvarkosi nuosavoje sodyboje M. Valančiaus gatvėje ir apie galimybę perkelti savo gyvenimą į gal kiek mažiau rūpesčių keliantį daugiabutį tik ranka numoja – "Fui…"

--- Šios savaitės pradžioje susisiekimo ministras Marius Skuodis su komanda lankėsi šiaurės vakarų Lietuvos savivaldybėse. Šiame vizite buvo numatyta ir trumpa viešnagė Joniškyje. Ministras domėjosi transporto infrastruktūros būkle, su rajono savivaldybės atstovais aptarė miesto gatvių, sutampančių su valstybinės reikšmės keliais, būklę ir su rajono vadovais aptarė netgi tolimesnį jų likimą.

--- Antradienį Joniškio kultūros centro koncertų salėje nuaidėjo Joniškio "Aušros" gimnazijos 86-osios laidos atestatų 101 abiturientui įteikimo ceremonija. 86-oji laida gimnazijos istorijoje palieka savo ryškų įspaudą: Monika Sabuckytė apdovanota Gimnazijos premija už aukštus akademinius pasiekimus; Gimnazijos direktorius premiją už įgyvendintas brandžias kūrybines iniciatyvas skyrė abiturientei Justei Lapinskaitei; Seimo narys Liudas Jonaitis savo vienkartinę stipendiją už pilietinę brandą ir iniciatyvas telkiant mokyklos bendruomenę, puoselėjant tradicijas skyrė Gintarei Maižiūtei.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.