Įspūdingas šeimos jubiliejus – 65-eri metai kartu

Asmeninio albumo nuotr.

Rugpjūčio 7 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Joniškyje gyvenantys 84-erių Konstancija ir 89-erių Julius Bagdonavičiai pasitinka įspūdingą bendro gyvenimo sukaktį – lygiai 65-eri metai prabėgo nuo santuokos pradžios, palaimintos Pasvalio bažnyčioje. O būtent rugpjūtį pora tuoktuvių parašus padėjo Civilinės metrikacijos skyriuje. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, ir raudonų lauko aguonų puokštė, dovanota vyro, iki šiol tebežydi Konstancijos sapnuose bei prisiminuose, kai ji kalbėdama sentimentaliai nubraukia ašarą. Ir čia pat priduria: Julius iki šiol dėmesingas, kas rytą atėjęs į kambarį pasilabina, būtent jis, stipriau vaikštantis, išverda košės ir pakviečia pusryčių.

--- Jau nuo balandžio mėnesio Žagarės jaunimo erdvėje, įsikūrusioje klubo „Spalvotas veidas“ patalpose, paauglius ir jaunuolius pasitinka jaunimo darbuotoja Vaida Uogelytė–Auksorienė. Šokių pedagogės metodininkės kvalifikaciją turinti moteris, 15 metų dirbusi pagal specialybę Tauragėje ir įgijusi patirties darbe su darželinukais Vokietijoje, prieš dvejus metus su šeima grįžo į gimtąjį kraštą ir nori savo patirtį panaudoti vietos jaunosios kartos labui. Aktyvi moteris išrinkta ir Žagarės gimnazijos tėvų komiteto pirmininke.

--- Viešojoje erdvėje skelbiama, kad šiemet šalies mokyklas palieka 1,5 tūkstančio pedagogų ir „skambinama varpais“, kad neilgai trukus, išėjus į pensiją mokytojams, kurių net pusė, kaip teigia Švietimo ir mokslo ministrė, yra virš 50 metų amžiaus, susidursime su didele problema – kas mokys vaikus? Tačiau Joniškio rajone kol kas tokių nuotaikų negirdėti, teigiama, kad didesnių sunkumų, ieškant pedagogų, mokyklos dar nepatiria.

--- Joniškietis Mantas Laskovas rugpjūčio 1-ąją parvežė pirmą kartą Joniškio istorijoje tarp profesionalų iškovotą Lietuvos automobilių kroso čempionato II etapo antros vietos taurę. Jaunas sportininkas pateko tarp jau tituluotų pirmą ir trečią vietas užėmusių automobilių kroso atstovų.

 

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.