Jauni žmonės kasa gilius ir sklidinus savo šulinius

Nuotrauka iš asmeninio Jurintos Mickaitės albumo

Balandžio 6 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Šią savaitę Joniškio kultūros centro salėje „Po palme” dar galima apžiūrėti meno vadovės ir medijų specialistės Jurintos Mickaitės pirmąją fotografijos improvizuotų darbų parodą „Laisvės skrydis”, kuriai idėją inspiravo Joniškio kultūros centro režisierė Dovilė Juknienė, o gyvais Jurintos modeliais tapo Algimanto Raudonikio meno mokyklos mokytoja Loreta Angilovienė su jaunosiomis dailininkėmis. Pati 26-erių Jurinta Mickaitė sakosi turinti nedaug darbų, kurie pačiai kuo toliau, tuo labiau patiktų. Tačiau pastarosios parodos darbus, atrinktus iš 800 padarytų kadrų, pati jų autorė mato ateities perspektyvoje – turi vilties, kad „Laisvės skrydžio” improvizacijos, į kurias trys talentingos moterys sudėjo tiek išmonės, užpildys, sušildys ir papuoš Kultūros centro tuščias erdves.

--- Sekmadienio vakarą naujoje LNK televizijos laidoje-žaidime „Aš matau tavo balsą“ emocijomis tryško ir ekspertai-detektyvai, ir apsimetę bei tikri dainininkai, ir pagrindinė žaidėja Viktorija, nes drąsus spėjimas, rizikuojant nesėkmės atveju prarasti jau pelnytus keturis tūkstančius eurų, jai atnešė dešimt tūkstančių eurų. Viktorija Laksaitė – mūsų kraštietė, kilusi iš Žagarės, mokykliniais metais mokiusis ir Joniškyje, – šaulė, karė savanorė, o dabar sukanti ir muzikiniu keliu, laimėtą solidžią sumą „Sidabrei“ sakė investuosianti į nuosavą įrašų studiją bei dalį pinigų skirsianti Lietuvos ir Ukrainos vaikų svajonėms išpildyti.

--- Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Joniškio rajono filialo narė 41-erių Vilma Adomuitytė silpnai mato nuo gimimo, bet didžiausia bėda ją ištiko studijų metu, kada sportuojant per kūno kultūros užsiėmimus pradėjo trūkinėti tinklainė. Kai tai atsitiko antrą sykį, teko mesti kineziterapijos mokslus. Tad dabar optimizmo nestokojanti jauna moteris juokauja turinti du su puse diplomo – seniau populiarios profesinėse mokyklose namų ekonomės specialybės ir kolegijoje baigtų masažuotojos studijų, tik jau minėta kineziterapija liko įpusėta. Šiuo metu ji dirba LASS Joniškio rajono filialo projekto vykdytoja.

Plačiau bei kitos rajono naujienos trečiadienio laikraštyje.