„Sidabrės“ nuotr.

Balandžio 30 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Buvo lygiai tokia pat graži 1984-ųjų balandžio pabaiga, kai dar dažais kvepiantis vaikų lopšelis-darželis „Vyturėlis“ atvėrė duris ir po savo saugiu sparnu priglaudė mažuosius joniškiečius. Be jokios abejonės, tai buvo didžiausia ikimokyklinė įstaiga rajone, kurioje buvo ugdoma net 320 vaikų. Kad „Vyturėlis“ savo galimybėmis gali būti didžiausias ir Lietuvoje, pastebėjo ir šio darželio auklėtinis, aktorius Lina Barauskas, su žmona (jie gi spalvingi personažai – sesutė Gerulė ir broliukas Nevaliukas) važinėjantis po Lietuvos vaikų ugdymo įstaigas ir vedantis įvairiausius renginius. Beje, aktorius šventinio renginio pradžioje Joniškio kultūros centro koncertų salėje sukėlė šiek tiek sąmyšio, kuris pasibaigė džiaugsmingais plojimais – mat aktorius tokią jubiliejinę savo vaikystės įstaigos dieną pirmiausia su nekantrumu troško išvysti savo buvusią mokytoją Reginą Grabauskienę, ir nenurimo tol, kol ji iš užkulisių nepasirodė atsiimti buvusio auklėtinio atvežtų dėkingumo, pagarbos ir meilės kupinos rožių puokštės.

--- Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Kad ir kaip pandemija stengėsi atšaldyti žmonių tarpusavio santykius, apriboti bendravimo džiaugsmą, šis pavasaris ir tradicinis Jurginių kermošius Joniškio žemės ūkio mokykloje parodė, kad visos kliūtys nėra amžinos. Ir to įrodymas – rekordinis prekeivių kermošiuje skaičius. Šiemet į Joniškio Jurginių kermošių sugužėjo 130 dalyvių iš visos Lietuvos, ką nors įdomaus atvežę.

--- Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius, komiteto nariai Andrius Bagdonas, Viktoras Fiodorovas ir Andrius Kupčinskas praėjusią savaitę vieną dieną dirbo Joniškyje – išvažiuojamajame komiteto posėdyje mūsų rajono Savivaldybės posėdžių salėje susitiko su rajono meru Vitalijumi Gailiumi, gausiu būriu savivaldybės atstovų ir gyventojų, iš kurių susirinko sau namų darbus, kuriuos atlikti išsivežė į sostinę.

Plačiau bei kitos rajono naujienosantradienio laikraštyje.