Joniškiečiai trečią kartą išvyksta į misiją Malyje

Vaido Česlovo Vasilkevičiaus nuotr.

Balandžio 4 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Kovo paskutinę dieną Šiaulių Prisikėlimo aikštėje vyko Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės karių savanorių ir profesinės karo tarnybos karių išlydėjimo ceremonija į Jungtinių Tautų misiją Malyje. Tai jau trečioji rinktinės karių misija šioje Afrikos valstybėje. Pusės metų trukmės misijai KASP suformuotoje Pajėgų apsaugos vieneto pirmosios pamainos karių sudėtyje išvyksta ir Joniškio 606-osios kuopos penki kariai, tarp jų – dvi merginos. Visi jie vyksta į šią Afrikos valstybę tam, kad Vokietijos kuopos sudėtyje palaikytų taiką ir padėtų išvengti gilesnių konfliktų bei humanitarinių bėdų. Lietuviai bus atsakingi už pajėgų apsaugos užtikrinimą karinės bazės teritorijoje.

--- Joniškio kultūros centro šokių kolektyvas „Stichija“ puikaus įvertinimo sulaukė Tryškių kultūros centre (Telšių rajonas) vykusiame respublikiniame šokių konkurse–festivalyje „Šokių sūkury 2023“, iš kur parsivežė net tris apdovanojimus skirtingose kategorijose – vieną „Grand prix“ ir dvi pirmas vietas. Kolektyvo vadovė Sigma Jonušienė džiaugiasi savo šokėjų pasiekimu, bet kartu jau gyvena būsimo konkurso–festivalio, kuris vyks Joniškyje gegužės mėnesį, pasirengimo darbais.

--- Į laikraščio redakciją su savo istorija kreipėsi rajono gyventoja, kuri teigia, kad nepriklausomas elektros energijos tiekėjas UAB "Ignitis" ją nuvylė – reikalauja skolų, kurių pati moteris nepripažįsta – peržiūrėjusi penkerių metų mokėjimus už paslaugą, teigia įsitikinusi, kad niekada nėra praleidusi nė vieno mėnesio – nei deklaruodama rodmenis, nei apsimokėdama už paslaugą. Nuvykusi į klientų aptarnavimo centrą Šiauliuose moteris teigia nesulaukusi aiškaus ir konkretaus atsakymo į jai rūpimus klausimus.

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.

(Vaido Česlovo Vasilkevičiaus nuotr.)