„Sidabrės“ nuotr.

Balandžio 1 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Kas nežino geriausių Joniškio lenktynininkų – neseniai 14-ojo gimtadienio atšventusio Mato Rimkaus ir daugiau kaip dešimtmečiu vyresnio Manto Laskovo. Šie abu vyrukai yra vieninteliai joniškiečiai, dalyvavę 2022 m. Lietuvos automobilių kroso A lygos čempionate ir pasiekę aukščiausių asmeninių rezultatų: Mantas ir Matas abu yra Lietuvos čempionato antrųjų vietų nugalėtojai. Tik Mantas – Super 1600, Matukas – Jaris cup klasėse. Praėjusią savaitę lenktynių trasų asai Joniškyje atidarė lenktynių simuliatorių, kokiais anksčiau ir patys žiemos sezono metu treniruodavosi šalies didmiesčiuose, erdvę. Lenktynių trasos geriausieji garsiausiose pasaulio lenktynių trasose pasirengę vairavimo subtilybių ir gudrybių išmokyti tiek azarto už vairo kupinus jaunuolius, tiek vairuoti visai nemokančius vaikus ir suaugusius, moteris ir merginas.

--- Kaip ateityje bus užtikrinami gyventojų sveikatos paslaugų poreikiai? Į šį ir kitus klausimus bandyta atsakyti kovo pabaigoje Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Šiaurės Lietuvos ligoninių medikams ir vadovams Šiauliuose organizuotoje konferencijoje tema „Regioninių ligoninių ateitis". Pranešimus aktualiomis temomis skaitė ministerijos ir Valstybinės ligonių kasos atstovai, įžvalgomis dalinosi Kauno klinikų ir Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius. Konferencijoje su pranešimu "Ateities degustacija Joniškyje" kalbėjo ir VšĮ Joniškio ligoninės direktorius Martynas Gedminas, papasakojęs apie pokyčius mūsų rajono gydymo įstaigoje, kurie negalėjo laukti, ir kokią Joniškio ligoninės ateitį mato?

--- Metų pradžioje naujienų portalas lrytas.lt pristatė „Lietuvos mokytojas 2023“ projektą. Dalyvauti tame projekte buvo pristatytas ir iš Joniškio kilęs Gražvydas Kaškelis, istorijos mokantis Vilniaus privačiame Erudito licėjuje. Nors garbingo titulo ir nelaimėjo, tačiau jau taps pristatymo faktas tokiam apdovanojimui yra didžiulis laimėjimas. Ypač, kai pedagogas dar jaunas, kuriam viskas dar ateity – svarbiausia, kad geba mokinius ir sudominti, ir motyvuoti. Dar daugiau – kiekvienas profesionaliai ir su meile savo dėstomam dalykui dirbantis mokytojas yra vertas "Lietuvos mokytojo" nominacijos. Tačiau svarbiausia, anot G. Kaškelio, jog viešoje erdvėje mokytojo profesija yra minima, stengiamasi išskirti mokytojų darbo svarbą.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.