Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras – tarp darniausių Lietuvoje

Irmanto Gelūno nuotr.

Spalio 25 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Penktadienį Vilniuje vykstančiame Lietuvos turizmo forume „Permąstykime turizmą“ Ekonomikos ir inovacijų ministerija paskelbė organizuoto konkurso "Darniausias 2022 m. Lietuvos turizmo informacijos centras" rezultatus. Mūsų Joniškio turizmo ir verslo informacijos centrui, į priekį užleidusiam tik Plungės ir Šiaulių turizmo ir informacijos centrus, atiteko labai garbinga 3-čioji vieta. (Irmanto Gelūno nuotr.)

--- Joniškio rajono tarybos narys, Aplinkos ir kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Ernestas Vasiliauskas kreipėsi į LR Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetą, siūlydamas pakeisti sovietinio relikto terminą "rajonas". Iš buvusių TSRS sudėtyje dabar tokius šį terminą naudoja tikriausiai tik 3 valstybės – Rusija, Baltarusija ir Lietuva.

--- Praėjusią savaitę Joniškio Raudonojoje sinagogoje atidaryta ir visuomenei pristatyta Jurdaičių socialinės globos namų gyventojų kūrybos darbų paroda. Už tokią galimybę "išeiti į žmones" ir tapti jos bendruomenės dalimi įstaigos direktorė Adelė Pociuvienė dėkojo Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus vadovei Rasai Ališauskienei ir visam jos kolektyvui.

--- Jauna šeima 35-erių Lina ir 37-erių Mindaugas Kožkai jau antrus metus, iškeitę Kauno šurmulį į kaimo žalumą ir ramybę, savo gyvenimo oazę kuria Veršiuose. Po dviem dideliais ąžuolais ganykloje žolę ramiai rupšnoja Aberdeen Angus mėsinių galvijų veislės telyčaitės, kiekviena kaip šuniukai mielai sekiojančios paskui šeimininkus. Kožkai rimtai planuoja ateityje turėti veislinę bandą ir, kaip patys juokauja, taip įtvirtinti Veršių vardą, nes kaip gi vietovė su tokiu pavadinimu be tikrų veršių!

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.