Kepaliai ir Drąsutaičiai – tarp efektyviausių ir sparčiausiai augančių šalies pieno ūkių

Spalio 17 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Penktadienį pažangiausiems pieno ūkių atstovams jau dešimtą kartą įteikti apdovanojimai „Pienės 2023“. Raudondvaryje (Kauno r.) vykusiame renginyje Žemės ūkio ministerija ir naujienų portalas Pienoukis.lt geriausiems pieno gamintojams padėkojo už indėlį į šalies žemės ūkį bei pieno sektoriaus vystymą. Efektyviausių Lietuvoje pieno gamintojų tarp įmonių dešimtuke jau ne pirmi metai iš eilės išsilaiko ir Kepalių žemės ūkio bendrovė. Pernai užėmė 10-tą vietą pagal ūkio efektyvumą. Šiemet "Kepalių" žemės ūkio bendrovės komanda padarė pažangą ir pakilo į 8-tą šalies efektyviausiai įmonių kategorijoje dirbančių pieno ūkių – iš vienos karvės čia primelžta 10 905 kg pieno. Sparčiausiai Lietuvoje augančių pieno gamintojų 10-tuke jau antrus metus iš eilės yra ir UAB "Drąsutaičiai", parduoto pieno pokytis 2021-2022 metais čia išaugo net 39 proc.

foto

 

--- Penktadienį Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje įvyko neeilinis renginys, kuriame dalyvavo gausus būrys policijos pareigūnų ir iš Joniškio. Čia įvyko Šiaulių rajono ir miesto bei Joniškio rajono policijos komisariatų vadovų pasikeitimo ceremonija. Dabar jau buvęs Joniškio rajono policijos komisariato viršininkas Eugenijus Takuševičius grįžo į savo miestą, kuriame pradėjo profesinę veiklą ir nuo šiol vadovaus Šiaulių miesto ir rajono komisariatui. O pastarojo buvęs vadovas, iš Skaistgirio kilęs Marijus Macis nuo vakar paskirtas vadovauti Joniškio rajono policijos komisariatui.

--- Praėjusio ketvirtadienio vakarą Žagarės miesto P. Cvirkos ir S. Nėries gatvių gyventojai susirinko Žagarės kultūros centre, kur juos į diskusiją dėl gatvių pavadinimų pakvietė rajono Savivaldybės administracija. Toks buvęs ir klausimas: jeigu Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos centras priimtų sprendimą pakeisti P. Cvirkos ir S. Nėries gatves, kokius naujus pavadinimus savo gatvėms norėtų pasiūlyti?

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.