Kosminiams moliūgo užkandukams atsivėrė Europos rinka

Lapkričio 26 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Saugėlaukio kaime šešių arų darže prie namų Šarūnė Vaitekūnė jau ne pirmus metus augino moliūgus ir metų gale iš jų Kalėdoms prigamindavo saldainių. Šiemet, sėkmingai dalyvavusi EIT FOOD programos inicijuotame penkių mėnesių tarptautiniame projekte EWA, Šarūnė Vaitekūnė savo verslo plėtojimo idėją progresyviai užaugino – ištyrė rinką, atrado naujus skonius ir galimybes. Laimėjo labai daug – verslo augimą ir 3-čios vietos tarp finalisčių prizą – 3 tūkst. eurų.

--- Ketvirtadienio vakarą jau įrengtuose bendruomeniniuose namuose pačioje miesto širdyje susirinkę rajono verslo, valdžios atstovai paminėjo verslo dieną. Daugumai sėkmingų verslininkų sėkmę pasiekti padėjo tikėjimas savimi, savo idėjomis ir atkakliai dedamos pastangos tam, kad tas idėjas įgyvendinti. Tačiau idėjos mėgsta drąsą – drąsių žmonių drąsius sprendimus. Už juos, už paramą, pagalbą atsidėkota – padėkomis, geru žodžiu, nuoširdžia šypsena.

--- Praėjusiais metais didžiulio pasisekimo sulaukęs meduolinis Žagarės miestas, pastatytas iš meduolinės tešlos namukų, atkartojusių miniatiūrinį paveldo pastatų vaizdinį, šiemet praplėtė ribas ir bando išaugti į viso rajono meduolinę pasaką. Namukų kepimas jau vyksta sparčiu tempu, parodą Žagarės dvaro rūmuose tikimasi atidaryti gruodžio 3 dieną.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.