Kraštiečio aktoriaus gebėjimas – tarp įdomiausių Lietuvos rekordų

TV3 nuotr.

Gruodžio 2 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Dar pernai joniškiečiai buvo prikaustyti prie TV3 ekranų, kuriuose buvo rodomas populiarus šou „Lietuvos talentai 2022“, pristatęs neeilinių gabumų turinčių žmonių talentą. 5-toje serijoje žiūrovų ir garbingos komisijos akyse Joniškyje užaugęs tada dar 41-erių aktorius Linas Barauskas pademonstravo ne aktorinius sugebėjimus, o jėgą ir begalinę ištvermę, darydamas atsispaudimus ant vieno piršto! Šiemet Linas Barauskas, dar vieneriais metais suaugęs, DELFI TV studijoje darydamas atsispaudimus, remdamasis tik nykščiais, pagerino pernai „Lietuvos talentuose“ pasiektą savo asmeninį rezultatą, kuris pripažintas šių metų Lietuvos rekordu.

--- Lietuvai pagražinti draugijos Joniškio skyriaus narė Janina Šimaitienė tapo viena iš Konstitucijos egzamino nugalėtojų. Ji lapkričio 20 dieną Lietuvos Prezidentūroje buvo apdovanota kaip viena geriausiai pasirodžiusių egzamine ir taip pat gavo vyriausios egzamino dalyvės nominaciją.

--- Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrių paliko vyriausioji specialistė Aušra Lukšaitė Lapinskienė. Ji, dar rugsėjo mėnesį laimėjusi konkursą, nuo gruodžio 1 dienos pradėjo dirbti kaimyninio Pakruojo rajono Linkuvos vaikų lopšelio–darželio direktore.

--- Užpraėjusių metų rudenį laikraščio skaitytojams pirmą kartą papasakojome apie talentingą joniškietę Romą Liutkevičienę, sekančią menininko iš Anykčių Stanislovo Petraškos kūrybos pėdsakais, bet kūrybos techniką savaip pritaikiusią, – kuriančią paveikslus ne aliejumi ar guašu, ne liejančią akvarelę, o malančią spalvotus akmenis ir jo dulkes 2-3 sluoksniais klijuojančią ant faneros ir taip kuriančią dvarus ir sinagogas, Trakų ir Gedimino pilis, tautiškąjį Vytį… Pernai tokį pat rudenį Romą Liutkevičienę į Baltąją sinagogą parodyti savo darbus visuomenei pakvietė Joniškio istorijos ir kultūros muziejus. Į pirmąją personalinę Romos darbų parodą, kurioje eksponuotas 21 paveikslas, tada atėjęs Seimo narys Liudas Jonaitis irgi neslėpė pasigėrėjimo. Anot jo, joniškietės kūryba verta dar platesnės auditorijos, tad pakvietė... į Seimą, tegul kuklia ir unikalia kūrėja pasidžiaugia visa Lietuva. Ir tokia diena išaušo.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.