Medikė darbą iškeitė į skanų verslą

„Sidabrės“ nuotr.

Gegužės 13 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Tris dešimtmečius VšĮ Joniškio ligoninės operacinėje dirbusi Edita Butkienė prieš penkerius metus, stovėdama savo gyvenimo kryžkelėje, vyro patarta nusprendė imtis namuose verslo, taip artimo jos medicininiam išsilavinimui ir medicinai – imtis to, apie ką moteris jau daug metų svajojo. Prieš pradedant pokalbį apie tą verslą, Edita Butkienė mums surengė egzaminą: ar žinome, kokį maistą jau seniai su savimi į kosmosą gabenasi kosmonautai? Ar žinome, kuo 140 dienų, 14 valandų ir 48 minučių plaukdamas per Atlantą maitinosi tikra legenda ir Lietuvos didvyriu tapęs Aurimas Vajulavičius? Jeigu žinote atsakymus, sužinosite, kokio gi verslo ėmėsi pažangi kriukietė. Moteris įsitikinusi, kad jos verslo produktai ateityje taps tik dar paklausesni.

--- Ketvirtadienį Baltojoje sinagogoje pagerbti ir apdovanoti geriausi 2022 metų rajono sportininkai ir jų treneriai. Iš viso apdovanojimai skirti 42 sportininkams ir septyniems jų treneriams. Ju premijoms rajono Tarybos sprendimu skirti 5095 eurai.

--- Mūsų kraštietis golbolininkas 31 metų Justas Pažarauskas, Lietuvos vyrų golbolo rinktinės narys, 2016 m. paralimpinių žaidynių čempionas, su sužadėtine Ajana Lolat gegužės 20 dieną atšoks savo vestuves. Būtent šokis juodu suvedė į porą. Su Justu ir Ajana kalbamės apie sentimentus Joniškiui, neįgaliųjų galimybes ir apie tai, kas svarbiausia poroje? "Justas yra mano akys", – paradoksaliai sako Ajana, turinti judėjimo negalią dėl cerebrinio paralyžiaus, apie savo sužadėtinį, dar vaikystėje praradusį regėjimą.

--- 1973-ųjų balandžio 28-oji, kai vienas kitam „Taip“ ištarė 21-uosius metus pradėję skaičiuoti vienmečiai Nijolė ir Augustas, buvo tokia pat saulėta, kaip ir šiemet, tik labai jau vėjuota. Tokiu oru besituokiantiems žadamas toks pats vėjuotas gyvenimas. Žinoma, tai tik senas prietaras, kuris asmeniniu joniškiečių Nijolės ir Augusto Žaržeckų gyvenimo pavyzdžiu sugriautas kaip tikrų tikriausias mitas. Būtent ši pora drauge nugyveno 50 metų – gražiai, darniai, turiningai. O pirmieji aukso žiedai poros auksinių vestuvių ceremonijoje ant jų rankų sužibo vėl naujai. Tik dabar auksinį santuokos jubiliejų švenčiančią porą laimino jau ne tik Joniškio Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų parapijos dekanas Remigijus Jurevičius, bet ir poros du sūnūs, dvi marčios ir keturi anūkai, vienas proanūkis ir pulkas draugiškų, vienas kitam pagalbos ranką ištiesiančių, vieningame kumštyje gyvenančių ir sutariančių giminių.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.