Meilė savo vaikui įkvėpė verslo idėją

Dariaus Šulčiaus nuotr.
Aušrinė ir Paulius Petrauskai džiaugiasi galėję grįžti į Joniškį, kuriame ne tik pildo gražiausias šeimos svajones, bet ir augina sūnų Adomą
Besibaigiantys metai su savimi atsineša ne tik gražiausių švenčių laukimą, bet ir galimybes, kaip kartu su šeimos nariais praleisti laisvalaikį palydint paskutinius šių metų mėnesius. Kaip ir visuomet, artėjant žiemos šventėms, daugelis pradeda kurti planus, kaip ir kur jas sutikti, ką įdomaus nuveikti. Verslo idėja, gimusi iš didelės meilės savo vaikui, įkvėpė joniškietę Aušrinę Petrauskienę gimtinėje atidaryti švenčių ir pramogų studiją ,,Baltà baltà“. Nors visuotinis karantinas riboja daugelį mūsų planų ir veiklų, tačiau studijos savininkė Joniškio krašto šeimoms turi pasiūlymų, kaip turiningai, saugiai ir jaukiai praleisti savo laisvalaikį.

Į gimtinę parvedė meilė
A. Petrauskienė gimė ir augo Joniškyje, baigė tuometinę Mato Slančiausko gimnaziją (aut. past. dabar Joniškio Mato Slančiausko progimnazija) ir išvyko į sostinę, kur Vilniaus Gedimino technikos universitete studijavo verslo vadybą. Po šių studijų jauna ir ambicijų turinti moteris tęsė studijas ir įgijo ekonomikos magistro diplomą. Dar būdama III kurso studente, joniškietė įsidarbino viename iš Lietuvoje veikiančių komercinių bankų, kur jai teko teikti paslaugas banko klientams. Po vienerių sėkmingų darbo metų Aušrinė pakeitė darbo poziciją banko struktūroje ir pradėjo dirbti su stambiausiais šalyje verslo subjektais. ,,Vilniuje viskas sekėsi puikiai, bet širdis traukė namo, į gimtąjį Joniškį.

 

Plačiau gruodžio 2 d. "Sidabrės" laikraštyje