Meilės Lukšienės premijai pristatyta mokytoja darbą vadina pašaukimu

Asmeninio albumo nuotr.

Spalio 2 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Laima Kurauskienė šiemet kolegų buvo išrinkta ir direktorės Ligitos Eitkevičienės pristatyta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skelbiamam konkursui Meilės Lukšienės premijai laimėti. Aktyvi projektų rengėja ir dalyvė, į pamokų veiklą ir planavimą įtraukianti vaikus ir tėvelius, ieškanti mokymo kokybės gerinimo būdų, kartu pabrėžianti tautiškumo ugdymo svarbą pedagoge dirba jau dvidešimt antrus metus. Ji sako, kad Lietuvos mokyklai reikia stabilumo, tikro stuburo, o ne blaškymosi, žvalgantis į Suomiją ar Estiją, ar į partijų programas kaskart keičiantis valdžioms. Nepaisant sudėtingo laikmečio ir augančių krūvių pedagogams Laima Kurauskienė įsitikinusi, kad ir šiandien iš naujo rinktųsi mokytojos profesiją. Tai – jos pašaukimas.

--- Iš Žagarės kilusi 31-erių Ieva Keturakytė, prieš ketverius metus intensyviai pradėjusi kultivuoti pačią dailiausią sporto šaką – fitnesą, praėjusią savaitę iš Sevilijoje (Ispanija) vykusio prestižinio IFBB tarptautinio Arnoldo Švarcnegerio garbei rengto turnyro “Arnold Classic Europe” parsivežė pelnytą bronzos medalį. Po tokio triumfo sportininkė pakviesta į Pasaulio čempionatą, kuris vyks šių metų lapkričio 3–8 dienomis Santa Susanoje (Ispanija). Ieva priėmė šį pasiūlymą – ji važiuoja į IFBB Pasaulio čempionatą!

--- 103-ąsias įkūrimo metines šeštadienį mininti Lietuvos policija, Joniškio policijos komisariato pareigūnai savo profesinę šventę pasitiko penktadienį. Aikštėje prie rajono Savivaldybės rajono valdžios atstovai, socialiniai partneriai išsakė daug gražių linkėjimų, o geriausiems iš geriausių skirti reikšmingi apdovanojimai ir padėkos. Po iškilmingos ceremonijos pareigūnai Švč. Mergelės Marijos į dangų ėmimo bažnyčioje dalyvavo šventinėse pamaldose, po jų parapijos dekanas Remigijus Jurevičius pašventino tarnybinius automobilius, kuriais pareigūnai įjungtais švyturėliais suko miesto gatvėmis, dėkodami visuomenei už tai, kad policijos pareigūnai turi aukščiausią istorijoje gyventojų pasitikėjimą, ginant ir saugant Lietuvos gyventojus.

--- Jau galite balsuoti už „Mūsų valstybės tarnautojas“ šių metų konkurso kandidatus.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.