Nelaimėlis keturkojis iš miškelio iškeliavo į naujus namus

Olės BAŠKIENĖS nuotr.

Spalio 20 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Nedidukas šunelis, kelias dienas gulinėjęs Rudiškių seniūnijos Lepšių miškelyje, rūpestingų žmonių išgelbėtas nuo bado ir galimos mirties, jau turi naujus namus. Į gelbėjimo operaciją skubėjo įsijungti ir UAB „Joniškio butų ūkis“, tačiau galiausiai jų pagalbos neprireikė, kai atsirado geranoriška šeima, nusprendusi keturkojį priimti visam laikui. Savivaldybės administracija primena, kad palikti naminį gyvūną be priežiūros, juo atsikratyti draudžiama, o už žiaurų elgesį gresia baudos.

--- Jakiškių kaimo pradžioje, socialinių būstų plytiniame name gyvena 65-uosius einantis Rimantas Goripovas. Prieš pustrečių metų baigęs vairavimo kursus vyras iš pirmo karto išsilaikė praktikos egzaminą VĮ "Regitra", įsigijo automobilį "Volvo" ir visą tą laiką nepadarė nė vienos, net smulkios avarijos, nenusižengė kelių eismo taisyklėms. Mokytis vairuoti? Kodėl gi ne! Į vairavimo mokyklas vyresnio amžiaus žmones atveda įvairios priežastys – netekus vairavusio artimojo, išvykus pastarajam uždarbiauti į užsienį, pasikeitus kitoms aplinkybėms.

--- Rudens tamsa vairuotojus verčia sulėtinti greitį ir būti dvigubai atidesnius, o ypač – geležinkelio pervažose. Spalio 13-osios vakaras ties Kirnaičių kaimu esančioje geležinkelio pervažoje, vos nesibaigė tragedija. Su šilumvežiu susidūrusį automobilį „Volkswagen Passat“ ir per šį susidūrimą nukentėjusią vairuotoją pagalbos tarnyboms buvo pranešta 22 val. 24 min. Incidentas galėjo baigtis baisia tragedija, tačiau, laimei, apsieita be tragiškų pasekmių.

Plačiau bei kitos rajono naujienos trečiadienio laikraštyje.