Nesulaikė perspektyvi ateitis užsienyje

„Sidabrės“ nuotr.

Rugpjūčio 6 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Nuo liepos 8-osios rajono Policijos komisariato Reagavimo skyriuje vyriausiąja patrule dirba ką tik 10 mėnesių kursus Lietuvos policijos vyriausiąja patrule dirba ką tik 10 mėnesių kursus Lietuvos policijos mokykloje baigusi 24-erių Karolina Grinkevičiūtė. Jaunosios pareigūnės įgytos žinios įvertintos su pagyrimu, o su kolega vilniečiu Ruslanu Rybnikovu tapo organizuojamo geriausių Lietuvos policijos mokyklos kursantų konkurso nugalėtojais. Dėl savo svajonės dirbti Lietuvoje, gimtojo Joniškio policijoje mergina metė net kriminalistikos studijas Jungtinės Karalystės Piterboro universitete. Tokių aukštų mokymosi rezultatų ir stiprios motyvacijos Karolina nebūtų pasiekusi, jei ne didžiulė ir sena svajonė – nuo kokių 12-likos metų ji jau žinojo, kad niekada nebus dainininkė, nesvajojo apie aktorės ar šokėjos karjerą, tačiau visiems, kas klausdavo, užtikrintai pranešdavo, kad bus policininkė.

--- Liepos pabaigoje baigėsi Mokyklų edukacinių erdvių 2022 metų konkursas, o Nacionalinė vertinimo komisija paskelbė konkurso nugalėtojus. Nacionaliniu lygmeniu savivaldybių komisijos konkursui pristatė 115 mokyklų. Nugalėtojais trijose kategorijose atrinkta 30. Ikimokyklinio ugdymo mokyklų kategorijoje tarp Mokyklų edukacinių erdvių konkurso nugalėtojų – pirmą kartą tokiame konkurse dalyvavusi Joniškio vaikų lopšelio-darželio "Vyturėlis" bendruomenė.

--- Šią savaitę rajono tarybos opozicijoje dirbantys Rimantė Misiūnienė, Nijolė Valuckienė ir Gintaras Damalakas pakvietė į trumpą kelionę miesto, aplinkinių kaimų gatvėmis ir keliais. Padėtis tokia, kad vietomis nori juokis, nori – verk. Kai rajono kelių tokia būklė, pasak opozicijos narių, turėti mieste žiedinę sankryžą už beveik milijoną yra tikrų tikriausia prabanga – ne pati žiedinė sankryža, o būtent jos kaina. Rajono tarybos opozicijoje dirbantys trys politikai įtaria, kad artimiausioje ateityje rajone padėtis gali tik blogėti, nes valdžia nusimatė dar vieną naują ir brangų prioritetą: be valstybės investicijų pagalbos, jei tam kitą savaitę pritars rajono taryba, statyti taip joniškiečių laukiamą baseiną, kuris mokesčių mokėtojams atsieis 12 milijonų 654 tūkst. eurų.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.