Nuo gegužės 1-osios "Sidabrė" skaitytojus lankys antradieniais ir šeštadieniais

Nuo  š. m. gegužės  1 d. "SIDABRĖ" savo skaitytojus vietoje trečiadienio lankys diena anksčiau – antradieniais. Šeštadienio laikraščiai lankys įprastai.

Kas privertė  staiga imtis tokių pokyčių? Visos Lietuvos spaudos leidėjai gavo laiškus iš periodinės spaudos distributorių, kurie  informuojama, kad bendrovės  trečiadieniais nebevežios jokių leidinių į prekybos centrus, o taip pat nevykdys ir logistikos į paštus bei į kitus taškus. Tokį sprendimą distributoriai teigia  priimantys siekdami nors kiek sumažinti  smarkiai išaugusius logistikos kaštus, atsiradusius dėl 30-50 proc. pastaruoju metu padidėjusių kuro kainų.

Taigi, koks tikslas  išleisti laikraštį, jei nebus vykdoma logistika ir  spauda skaitytojų tą dieną nepasieks arba pasieks, bet kitą dieną?

Dėl tokio staigaus ir neplanuoto pasikeitimo esame priversti  koreguoti ir "Sidabrės" laikraščio išleidimo datas.

Dėl šių priežasčių koreguojame  laikraščio "Sidabrė" leidimo datas pagal tai, kuriomis dienomis  distributoriai  Lietuvos teritorijoje spaudą pristatys po gegužės 1-osios.

Taigi, nuo gegužės  1-osios  Joniškio miesto ir rajono laikraštį savo pašto dėžutėse  ir  prekybos taškuose  rasite antradieniais (8 psl., kaip dabartiniai trečiadienio numeriai) ir, kaip įprasta, šeštadieniais (12 psl. su TV programa).
Informuojame, kad skelbimai į antradienio (8 psl.) laikraštį bus priimami  iki pirmadienio 12 val., į šeštadienio laikraštį (12 psl.) – iki penktadienio 12 val.

Nemaloni ir nepatogi ši naujiena  ir  redakcijos dirbantiesiems, priprasti prie  pasikeitimų reikės ir skaitytojams.  Turėkime vilties, kad  ši logistikos problema bus laikina.

Jūsų "Sidabrė"