Nuo rugpjūčio – pokyčiai ligoninėje

„Sidabrės“ nuotr.

Liepos 31 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Nuo rugpjūčio 1-osios Joniškio ligoninėje pertvarkomas Operacijų, reanimacijos ir intensyvios terapijos centras. Sveikatos priežiūros įstaigos vadovo pareigas laikinai einantis Martynas Gedminas užtikrina, kad nė vienas pacientas nebus paliktas likimo valiai – kritinių būklių stabilizavimą užtikrins Skubiosios medicinos gydytojo poste budintys specialistai. Pertvarkos metu stiprinamas Vidaus ligų skyrius, jame įkuriama intensyvios priežiūros palata su reikalinga gyvybinių funkcijų monitoravimo ir kritinių būklių stabilizavimo įranga.

--- Lina ir Raimondas Neverdauskai, jau šešeri metai gyvenantys Dargaičių kaime (Šiaulių r.), praėjusį savaitgalį savo didžiulėje sodyboje surengė įspūdingą šventę – vieno didžiausių Šiaurės Lietuvoje ir Baltijos šalyse privataus zoologijos sodo, kuriame gyvena apie 50 skirtingų rūšių gyvūnų ir paukščių iš viso Pasaulio, atidarymo iškilmes su cirko programa, Sauliaus Prūsaičio koncertu, pasiskraidymais malūnsparniu ir oro balionu, amatų muge ir vilnos edukacijomis bei kavinukės saloje atidarymu.

--- Joniškiečiai 21-erių Juozą Butę prisimena kaip Algimanto Raudonikio meno mokyklos auklėtinį, labai sėkmingai besimokiusį groti trimitu pas instrumento mokytoją A. Mintvydą. Šiandien Juozas – Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto trečiakursis, studijuojantis medicininę ir veterinarinę biochemiją, rašantis bakalaurinį darbą, atliekantis tyrimus laboratorijoje su žmogaus plaučių bronchų epitelio ląstelėmis, o laisvalaikiu perdainuojantis mėgstamiausius populiarių popmuzikos atlikėjų kūrinius. Juozo „koverius“ YouTube kanale peržiūri melomanai ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio, negaili gerų atsiliepimų. Į vieną iš Juozo vaizdo įrašų sureagavo ir garsus Lietuvos atlikėjas.

--- Ne vienam vyresnės kartos atstovui turbūt vaikystėje yra tekę girdėti pamokymą: jei nesimokysi, galėsi eiti šluoti gatvių… Tačiau laikmečiai keičiasi, o su juo – ir požiūris į šį visuomenei labai svarbų ir reikšmingą darbą – visi nori gražios, švarios ir jaukios gyvenamosios aplinkos, miesto. Šiemet miesto svečiai, o ir kraštiečiai, sugrįžę aplankyti artimųjų, giminių, ypač giria miesto išpuoselėtus gėlynus ir jų įvairovę. Kad miestas žydėtų, net ir tokią alinančiais karščiais alsuojančią vasarą, yra joniškietės, Joniškio seniūnijos gėlininkės Rimos Šaltekšnienės rūpestis.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.