Nusilenkta sėkmingai dirbančiam verslui

„Sidabrės“ nuotr.

Gruodžio 9 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Darbštūs, lankstūs ir kūrybingi – tokie yra Joniškio krašto žmonės, o jų sukurtas, klestintis verslas gyvuoja ir yra vilties, kad kops į šviesesnes aukštumas. Pasipuošę, kupini vilčių, iš valdžios atstovų laukiantys ne tik priminimo apie prievolę mokėti mokesčius, bet ir visokeriopo palaikymo, ketvirtadienio vakarą rajono verslininkai plojo sau ir savo darbuotojams, savo kolegoms, partneriams. Iškilmingame verslui dedikuotame vakare išdalyti apdovanojimai, gėlėmis ir padėkomis apipilti nominacijas pelnę įmonių vadovai ir jų atstovai. Tie, kurie pusę kelio link sėkmės nueina neabejodami, kad viskas įmanoma. Ir tie, kurie žinodami, kad negali pakeisti vėjo krypties, pritaiko bures taip, kad pasiektų savo tikslą. Ir tie, kurie metę šalin susivaržymus, išplaukę iš savo saugių užutėkių gaudo permainingus vėjus, svajoja, ieško ir atranda.

--- Žagarės seniūnijoje Žiurių kaime gyvenantys Roma ir Vytautas Makaveckai lapkričio 30-ąją pasitiko auksinę bendro gyvenimo sukaktį. Tiek metų nueita kartu, pasiremiant petys į petį: iki šiol abu puoselėja savo sodybą, paveldėtą iš vyro tėvų – ji rūpinasi dekoratyviniais medelias, gėlėmis, jis nupjauna žolę, vienas ravi bulves, kitas apeina braškes. Kiekvienas turi ir savų pomėgių: Roma be meilės gėlėms vis puoselėjo pomėgį megzti, Vytautas – žvejys, nuolat parūpinantis žuvies mėgiamiems kotletams kepti. Tik jaunystėje ją labiau traukė miestas, Šiauliuose ne vienerius metus gyveno ir juos iki šiol puikiai pažįsta, vairuojančiam kelią parodo, o jį visada traukė kaimas, gamta, žaliuojantys laukai.

--- Joniškio Jono Avyžiaus viešoji biblioteka pirmadienį pakvietė į tradicinį Padėkos vakarą. Gausus skaitytojų, knygos bičiulių, bendraminčių, talkininkų būrys, vos tilpęs Raudonosios sinagogos erdvėje, akivaizdžiai paliudijo, kokia svarbi yra knygos šventovė, koks reikalingas, įvairią auditoriją pasiekiantis bibliotekininkų darbas. Renginyje apdovanoti ištikimiausi bibliotekos bičiuliai, priminta apie šių metų nuveiktus darbus, svarbiausias naujoves bibliotekoje, skambėjo sveikinimai, o viską palydėjo kraštietės aktorės, dainininkės Eglės Ancevičiūtės nuoširdi, subtili, savam kraštui skirta muzikinė–poetinė programa.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.