Ordinas septynių dukrų mama

„Sidabrės“ nuotr.

Gegužės 5 d. „Sidabrės“ numeryje:

  • Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo pasirašytu dekretu Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo 44 motinas ir globėjas.

    Dėl epidemiologinės situacijos šiemet iškilmingą mamų apdovanojimo ceremoniją Prezidentūros rūmuose keitė asmeniniai apdovanotųjų sveikinimai. Mamoms ir globėjoms apdovanojimus išvežioti į namus ir asmeniškai įteikti Prezidento patarėjų.

    Toks LR Prezidento skirtas ordinas "Už nuopelnus Lietuvai" Motinos dienos išvakarėse pasiekė ir Žiurių kaimą, septynias dukras užauginusią Angelę Serepinienę.

  • Praėjusią savaitę minėjome Medicinos darbuotojų profesinę šventę. Ta proga Joniškio ligoninės kiemelyje visus medicinos darbuotojus pagerbė ir LR Seimo narys Liudas Jonaitis, iš Vilniaus atvežęs svarių medikų darbą įvertinančių padėkų, ženklų, atminimo medalių.

  • Ketvirtadienį vykusiame Joniškio rajono tarybos posėdyje patvirtinta mero Vitalijaus Gailiaus ataskaita, kurioje įvardinti praėjusių metų darbai, pasiekimai, iššūkiai. Rajono vadovo atsakymai į keletą užduotų klausimų įtikino ne visus Tarybos narius, dvi Konstruktyviosios opozicijos atstovės balsavo prieš, viena jų – Nijolė Valuckienė – iš anksto argumentavo negalėsianti ataskaitai pritarti, nes atsakymai nekonkretūs, „apvalūs“.

  • Praėjusį ketvirtadienį, balandžio 29 dieną, vykusiame nuotoliniame Joniškio rajono tarybos posėdyje pačios prašymu iš pareigų atleista Administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, kuri, laimėjusi konkursą, eis Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro direktorės prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pareigas. Administracijos direktoriumi tame pačiame posėdyje slaptu balsavimu paskirtas Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos direktorius Tomas Armonavičius, su kuriuo iš anksto vyko valdančiųjų koalicijos nuotolinis susitikimas.

  • Verslininkas Saulius Pladis, praėjusią savaitę miesto centre pamatęs bado akciją paskelbusią Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės pirmininkę, tokia akcija siekusią atkreipti dėmesį į žlugdomą investicijas į rajoną pritraukiančią organizaciją, į redakciją užsuko su konkrečiu tikslu – norėdamas išreikšti solidarumą ne su badaujančia, bet su mūsų rajono meru Vitalijumi Gailiumi ir jo veiksmus palaikyti.

Bei kitos rajono naujienos.