Paslaptingasis "Elnių slėnis" turi naują šeimininką

„Sidabrės“ nuotr.

Vasario 2 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Redakcija sulaukė rajono gyventojų pranešimų su klausimu, kas vyksta poilsiavietėje "Elnių slėnis" – mat atvykusius pasivaikščioti gamtos ramybėje ant pastato pasitinka užrašas, kad teritorija ir privati valda stebima vaizdo kameromis, dalis šalia esančios teritorijos tvarkoma, pastato langų kiaurymės izoliuotos. Ar tai reiškia, kad netolimoje ateityje pašalaitis į šią vietą negalės nė kojos įžengti? Aiškinantis aplinkybes, kas vyksta amžiną atilsį Gedimino Zabarausko širdyje ir melioratorių rankomis sukurtas "Elnių slėnis", saugantis nostalgiškus bent dviejų kartų joniškiečių prisiminimus apie linksmą šios poilsiavietės praeitį, turi naują šeimininką.

--- Nekilnojamojo turto vystytojai ir pirkėjai kalba apie sparčiai kylantį būstų kainų „burbulą“, kuris nežinia, kada gali sprogti. Kol kas gyventojai, per karantiną neturėję tiek galimybių išleisti pinigus, stengiasi juos investuoti į jiems atrodančią patikimą sritį, tad perka namus ir butus. Kainos kyla ir Joniškio rajone, tačiau ne visos. 27-erius metus veikiančios nekilnojamojo turto agentūros „Pefitas“ direktorius Rimantas Petraitis sako, kad labiausiai pastaruoju metu pabrango butai, namai laikosi tolygiai, nebėra ir kovos dėl žemės sklypų, jau ir 8000 eurų už hektarą gauti nebepavyksta.

--- Praėjusį ketvirtadienį rajono Taryba patvirtino mero Vitalijaus Gailiaus veiklos ataskaitą už 2021 metus. Tačiau prieš ją tvirtinant Konstruktyviosios opozicijos vardu Tarybos narė Rimantė Misiūnienė paskelbė pranešimą, išvardindama 11 punktų, dėl kurių frakcijos nariai negali balsuoti „už“. Po balsavimo dar buvo išsakytos bent kelios replikos – viena remianti merą, kita – dvelkianti nepasitikėjimu.

Plačiau bei kitos rajono naujienos trečiadienio laikraštyje.