Patirtį išsiveža į savo gimtąjį miestą

„Sidabrės“ nuotr.
Aktyvi visuomenininkė, valstybės tarnautoja Vilma Bartašienė prisipažįsta: karantinas parodė, kokia vis tik yra vieniša, atskirta nuo savo artimųjų, gyvenančių Panevėžyje. Būtent pandemija moterį paskatino ieškoti kelių grįžti į gimtinę
Rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Vilmai Bartašienei šiandien vasario 24-oji – paskutinė darbo diena. Sukaupusi ilgametę darbo patirtį valstybės tarnyboje, ji tarnybinio kaitumo būdu perkeliama dirbti į Panevėžio miesto savivaldybę. Panevėžys vyriausiosios specialistės gyvenimo žemėlapyje pasirinktas neatsitiktinai. Po 34 metų Joniškyje ji grįžta į savo gimtąjį miestą.

Valstybės tarnyboje – didelė patirtis
Paskutinę dieną savivaldybės administracijoje dirbanti 53 metų V. Bartašienė pasakojo, kad valstybės tarnybai atiduota nemažai metų – net 26-eri. Karjera valstybės tarnyboje prasidėjo tuometiniame Švietimo skyriuje, kur moteris įsidarbino inspektore vaikų teisių apsaugai. Susikūrus Vaiko teisių apsaugos tarnybai, joje dirbta 17 metų. Daug laiko, pastangų, psichologinės stiprybės ir supratimo prireikė dirbant su socialinės rizikos šeimomis, dalyvaujant teismuose. Pašnekovė teigė, kad visada džiaugėsi kiekvienu nuo smurto, tėvų alkoholizmo ar narkomanijos apsaugotu vaiku. "Darbas buvo labai atsakingas, verčiantis greitai įvertinti situaciją ir priimti tam tikrus sprendimus, operatyviai reaguoti į šeimyninius konfliktus ir juos spręsti“, – kalbėjo vyriausioji specialistė.

 

Plačiau vasario 24 d. "Sidabrės" numeryje