Pigios šilumos tikėtis nebeverta

„Sidabrės“ nuotr.

Sausio 26 d. „Sidabrės“ numeryje:

• Kaip „Sidabrei“ sakė UAB „Gren Joniškis“ direktorius Dainius Muižys, biokuro kainos šilumos ir karšto vandens gamybai šiemet išaugo daugiau kaip du kartus. „2021 metais gamtinės dujos bendrame įmonės šilumos gamybos balanse sudaro apie 16,7 proc. Jų kaina kartu su transportavimu, lyginant 2021 metų sausio ir gruodžio mėnesius, išaugo daugiau kaip tris kartus (pačių dujų, kaip produkto – 5,2 karto). „Tokių kainų, kai už baltarusišką biokurą mokėdavom po 10 Eur už megavatvalandę, jau tikrai niekada nebebus. Tikėtis, kad kainos grįš į buvusį lygį – tiesiog nerealu“, – taip „Sidabrei“ antradienį sakė Energijos išteklių biržos „Baltpool“, prekybos vadovas Vaidotas Jonutis. Šioje prekybos platformoje biokurą perka ir šilumą gaminanti mūsų rajono UAB „Gren Joniškis“.

• „Jei reiktų rinktis iš naujo, vėl būčiau choreografė“. Taip net nesuabejojusi sako Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos choreografijos mokytoja, 17 metų gyvuojančios šokių studijos „Kibirkštėlė“, kurioje pirmuosius žingsnelius scenoje prieš žiūrovus žengė, vėliau apdovanojimus konkursuose skynė keli šimtai mokinių, įkūrėja ir vadovė Sandra Paulavičienė. Ji iš tų žmonių, kuriems pasirinkus profesiją kaip savo gyvenimo kelią, niekada neteko gailėtis. Kažkada moteris net savo noru atsisakė direktorės pavaduotojos renginių organizvimui pareigų, nes suprato, kada nebegali skirti pakankamai dėmesio šokio mokymui.

• Pirmadienį nuotoliniu būdu posėdžiavusi Mykolo Arkangelo statulėlės nominantų atrankos grupė nusprendė vieną aukščiausių Joniškio rajono savivaldybės apdovanojimų – Joniškio miesto globėjo statulėlę šiemet įteikti ilgamečiui VšĮ Joniškio ligoninė medikui radiologui Narsučiui Borutai.

Plačiau bei kitos rajono naujienos trečiadienio laikraštyje.