Pirmą kartą išrinktos geriausios rajono logope

Kovo 7 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Rajono logopedų metodinis ratelis, vadovaujamas specialiosios pedagogės Audronės Vadakojienės, šiemet profesinę šventę sutiko kitaip – pirmą kartą organizuoti geriausio rajono logopedo rinkimai. Metodinio būrelio 24 nariai anonimiškai iš savo kolegų rinko geriausius. Penktadienio popietę suvesti slapto balsavimo rezultatai atskleidė, kad geriausio 2023 metų logopedo rinkimuose išrinkta ne viena, o dvi nugalėtojos, surinkusios vienodą 33,3 proc. balsų skaičių. Nugalėtojomis pripažintos rajono Švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos logopedė ekspertė Laima Paulauskienė ir Jolita Čiutienė, vaikų darželio "Ąžuoliukas" specialioji pedagogė ir logopedė metodininkė, "Saulės" pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus logopedė. Garbė rajonui ir jo žmonėms turėti tokias profesionales, abiejų šių pedagogių, pagalbos vaikams ir jų tėvams specialisčių vardai gerai žinomi tiek Joniškyje, tiek visoje Lietuvoje ir net už jos ribų.

--- Sekmadienį savivaldos rinkimuose naujai ketverių metų kadencijai jau pirmajame ture išrinkome tą patį merą – Liberalų sąjūdžio iškeltą Vitalijų Gailių, už kurį savo balsus atidavė 4540 rajono gyventojų, turinčių rinkimų teisę (51,94 proc. nuo galiojančių biuletenių). 2019 metais V. Gailius savivaldos rinkimuose surinko kur kas didesnį rajono žmonių palaikymą – tada jam savo balsus atidavė 6083 rajono gyventojai (62,22 proc. nuo galiojančių biuletenių).

--- Šiandien, kovo 6-ąją, darbą pradėjo konkursą laimėjusi naujoji Joniškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Marta Stonienė. Šis skyrius nuolatinio vedėjo neturėjo jau pusantrų metų.

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.