Po 25-erių metų: buvusi moksleivė dabar direktorė

Sausio 29 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Visus praėjusius metus mūsų skaitytojams pasakojame apie joniškiečius, buvusius Joniškio žemės ūkio mokyklos auklėtinius, kurie šiandien visuomenėje žinomi, gerbiami asmenys. Jų pasiekimais gyvenime stebinome net didžiausius skeptikus, daug metų netikėjusius, kad ir profesinėje mokykloje yra ruošiami lyderiai. Kaip to akivaizdžiausias įrodymas – nuo praėjusių metų pavasario, kovo 15-osios, mokyklai vadovaujanti Juventa Jurgelienė, pati prieš ketvirtį amžiaus sėdėjusi šios mokyklos mokinio suole.

--- Ketvirtadienį Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose vyko Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2021“ ceremonija, kurioje paskelbtos atsakingiausios Lietuvos įmonės penkiose nominacijose. Mažų Lietuvos įmonių kategorijoje nominacija „Metų bendruomeniškiausia įmone 2021“ parvežta į Joniškį – apdovanojimų komisijos sprendimu ji atiteko individualiai įmonei „Virtienis“ už atviros bendruomenės kūrimą ir kultūrinio paveldo puoselėjimą Joniškyje. Vidutinių įmonių kategorijoje Delfi skaitytojų balso nominaciją pelnė UAB „Joniškio grūdai“ už atjautos beglobiams gyvūnams ir veiklų bendruomenėje skatinimą.

--- 27-erių Neimantė Kaniušaitė iš Gasčiūnų įsimylėjusi Tolimųjų Rytų šalį, kurios dar nėra aplankiusi, bet tokią svajonę būtinai įgyvendins. Gimtajame kaime nuosavų namų jaukumą kuria kartu su sužadėtiniu Povilu, kurį mergina į Šiaurės Lietuvą suviliojo atvykti iš kito Lietuvos pakraščio – Vilkaviškio. Jaunos poros namuose pildosi geišų, vėduoklių iš ryžinio popieriaus ir medžio, tekančios saulės šalies statulėlių, imitacinių samurajų kardų, lėlyčių kolekcija, spintos garbingoje vietoje yra ir keli tradiciniai japonių kimono kostiumai. Kai kuriuos Neimantė namuose nešioja vietoj chalato. Turbūt jau aišku, kad mergina iš Gasčiūnų „serga“ Japonija. Nuo vaikystės, kai ją užbūrė japonų animacija.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.