Po sidabrine egle aptiktas laiškas iš praeities

„Sidabrės“ nuotr.

Birželio 18 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Ketvirtadienį Valstybinės mokesčių inspekcijos Joniškio skyriaus vidiniame kieme statybininkai vietoje augusios kelių dešimtmečių senumo, kaip spėja vyrai, sidabrinės eglės įrenginėjo dar vieną stovėjimo vietą automobiliui – trijų aukštų pastate kartu su Valstybine mokesčių inspekcija įsikūrus ne vienai tarnybai (čia ir Valstybinės Maisto ir veterinarijos bei Nacionalinės žemės tarnybų Joniškio skyriai) ėmė trūkti vietos tarnybiniams automobiliams. Ketvirtadienio pavakare čia dirbę statybininkai rado „lobį“ – šampano butelį, o jame – XVIII laidos (1982 m.) Joniškio konditerių mokyklos auklėtinių pasižadėjimą 1987 metų rugsėjo pirmąjį šeštadienį atvykti į ruošiamą susitikimą, kurį organizuoti, kaip pažymėta laiške, apsiima Stasė Stočkutė-Kostautienė, Danutė Ubavičiūtė ir Daiva Petrutytė.

--- Ketvirtadienį Pakruojo rajone atidarytas naujas Linkuvos ŽŪB pienininkystės kompleksas, pristatyta „DeLaval" E300 karuselinė melžimo aikštelė. Teisingai paklausite, kuo šis statinys kaimyniniame rajone yra ypatingas Joniškiui? Ypatingas tuo, kad kompleksas, kurį už 4 mln. eurų pastatė joniškiečių statybos bendrovės UAB „Grebėstas“ vyrai kartu su subrangovais, yra vienas naujausių, šiuolaikiškesnių Lietuvoje. Naująją fermą vakar apžiūrėjo ir jos privalumus įvertino beveik 40 Šiaurės Lietuvos žemės ūkio bendrovių vadovų, tarp kurių buvo ir joniškiečių. Stambiausių šalies žemės ūkio gamybos įmonių vadovai Joniškio statybininkų kokybiškai atliktą darbą įvertino aukščiausiu balu.

--- Į „Sidabrės“ laikraščio redakciją kreipėsi Bertaučių kaimo gyventojai, nebeapsikęsdami dulkių, kurios tumulais kyla neafaltuotame kelyje ir storu sluoksniu nugula namų langus, kimba prie sienų, pilkais paverčia baltus skalbinius. Žmonės sako, kad net kyla kvėpavimo sunkumų, ypač šiltuoju metų laiku, kai dulkių problema labiau paaštrėja. Lietuvos automobilių kelių direkcija, kuriai kelias priklauso, atsako, kad šis ruožas asfaltuojamųjų sąraše Joniškio rajone iki 2024 metų yra tik 42-oje vietoje.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.