Po visų darbų nusilenkta duonos augintojams

„Sidabrės“ nuotr.

Lapkričio 29 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Penktadienio popietę Joniškio kultūros centre po visų rudens darbų, į aruodus sugulus visam auksiniam šių metų derliui, pagerbti rajono darbštūs dosnios žemės puoselėtojai, duonos augintojai. Pagerbti ir apdovanoti šių metų Lietuvos ūkininkų sąjungos tradicinio konkurso "Metų ūkis 2022" nugalėtojai, seniūnijų šauniausi – "Metų žemdirbio" nominacijomis. Tiesa, ne iš vieno sveikintojo lūpų išsprūdo ir priekaištų – dėl pagarbos žemės žmogui stokos, dėl politikos žemės ūkio atžvilgiu. Rajono meras Vitalijus Gailius žodžiais nupiešė mūsų krašto ūkininko portretą: pažangus, socialiai atsakingas, kuris savo darbu ir pasiekimais visais laikais gelbėja šalį nuo įvairių krizių.

--- Rajono Tarybos narės iš Konstruktyviosios opozicijos Rimantė Misiūnienė ir Nijolė Valuckienė neslepia apmaudo rajono Savivaldybės administracijos sprendimu iš darbo atleisti net 4 žemės ūkio specialistus, dirbančius rajono žemdirbiams seniūnijose.

Svarbiausia, pasėta nežinia, kas toliau rajono žemdirbiams talkins – labai nemaloni naujiena artėjant gražiausioms metų šventėms. O šitie žmonės – žemės ūkio specialistai seniūnijose – yra labai svarbūs žemdirbių gyvenime, jie seka visas naujienas, pataria, padeda.

--- Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus specialistai Joniškyje lapkričio 16 dieną nepilnamečiams, padariusiems nusižengimus, kartu su Joniškio krepšinio muziejaus įkūrėju Leonu Karaliūnu surengė efektingą krepšinio istorijos pamoką, kurioje jie išgirdo ir apie buvusių krepšininkų, trenerių kadaise turėtas bėdas, iš kurių vieni išlipo, kiti, deja, nesuspėjo. Savo asmeninį pavyzdį nepilnamečiams pateikė Šiaulių „Vykinto Rotary klubo“ narys, savanoris Aurelijus Raugalas, kadaise ankstyvoje jaunystėje patekęs į policijos akiratį, o dabar dirbantis profesijos mokytoju ir įsitikinęs, kad visko, ko reikia gyvenime, galima pasiekti darbu.

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.