Praūžė dvi dienas trukęs tarptautinis modelių ir grožio konkursas

Organizatorių nuotr.

Kovo 25 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Praėjusį savaitgalį Joniškis buvo tapęs modelių ir grožio sostine – pramogų centre "Žilvinas" pirmą kartą vyko tarptautinis 2-jų dienų konkursas, sukvietęs apie 140 vaikų ir jaunimo nuo 4 iki 19 metų iš Latvijos ir visos Lietuvos įvairių modelių mokyklų.

--- Ketvirtadienį Lietuvos žemdirbiai mitingavo prie Lietuvos Respublikos Seimo. Atsivežė ne tik nemokamo pieno, kurį dalina jau antrą mėnesį, bet ir mėšlo. Be jo, kaip skelbia žemdirbių plakatai, nebūna nei grūdo, nei mėsos, nei pieno… Prie Seimo mitingą surengę pieno ūkių šeimininkai, teigdami, kad jie yra apgaudinėjami, prašė ministro K. Navicko atsistatydinimo. Tarp kelių tūkstančių protestuotojų prie LR Seimo – ir Joniškio krašto smulkieji pieno gamintojai bei 13 mūsų rajono Lietuvos ūkininkų sąjungos Joniškio skyriaus narių, augalininkystės ūkių šeimininkų, kurie atvyko palaikyti pieno gamintojų, taip demonstruodami žemdirbių vienybę – žemės ūkis Lietuvoje tarpusavyje labai tampriai susijęs. Jei vienam sektoriui šiandien blogai, rytoj bus blogai ir kitam sektoriui.

--- Sugiharos fondo „Diplomatai už gyvybę“ Tolerancijos žmogaus apdovanojimą kasmet įteikia asmeniui, savo veiksmais ar atvirais žodžiais stojančiam prieš kitaminčių, kitatikių bei kitataučių persekiojimą, smurtą, prievartą ir radikalizmą visuomeniniame gyvenime. Metų pradžioje 2022-ųjų Tolerancijos žmogumi paskelbtas 43-ejų istorikas, humanitarinių mokslų daktaras, mūsų kraštietis Valdemaras Klumbys. Šeštadienio „Sidabrės“ numeryje išskirtinis interviu su juo.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.