Prisiekė meras ir naujoji rajono Taryba

„Sidabrės“ nuotr.

Balandžio 18 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Šiandien, pirmadienį priesaiką davė naujosios Joniškio rajono Tarybos nariai ir meras. Ceremonija vyko Baltojoje sinagogoje, kur prieš ketverius metus pirmą sykį rajono istorijoje buvo organizuota ir to paties mero, šįkart perrinkto antrai kadencijai iš eilės, Vitalijaus Gailiaus inauguracija bei regalijų perėmimas. Joniškio Baltojoje sinagogoje sugiedojus Lietuvos himną, priesaikos žodžius tarė 22 rajono Tarybos nariai ir meras Vitalijus Gailius. Ceremonijoje nedalyvavo trys išrinkti Tarybos nariai, iš kurių du iš anksto informavo esantys komandiruotėse, o dar viena Tarybos narė turi nedarbingumą. Jie prisieks kitame Tarybos posėdyje.

--- Joniškietė Veronika Barauskienė – moteris, kaip tas feniksas, pakilęs iš pelenų, bet Veronika – iš alkoholizmo liūno. Jau 23 metus blaiviai į pasaulį žvelgianti moteris prieš pusantrų metų atvirai savo degradacijos ir prisikėlimo istoriją papasakojo asmeninių išgyvenimų knygoje "Vieniša vilkė". Nors ir iki tol moteris yra ištiesusi pagalbos ranką tokių pat problemų turintiems žmonėms ir juos sugrąžinusi į baivybės kelią, tačiau po to, kai pasirodė Veronikos knyga, prašančių padėti išsigelbėti radosi vis daugiau ir plačiau.

--- Šeštadienį Joniškio "Saulės" pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko neeilinės krepšinio varžybos, prikausčiusios daugiau kaip 200 susirinkusių žiūrovų dėmesį. Čia vyko Mažų miestelių lygos aukščiausio A diviziono finalinės varžybos, kur susitiko sezono geriausiųjų komandų ketvertas. Geriausia ir džiugiausia žinia joniškiečiams ta, kad Joniškio sporto klubas "Vieningi" savo namų aikštelėje susitiko su Kavarsko "Kavarsku" dėl nugalėtojų žiedų.

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.