Rajono švietimo įstaigų mohikanas, nustebinęs visą Lietuvą

Gabijos Gaidjurgytės nuotr.

Sausio 7 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Vidmantas Sutnikas, praeityje žinomas kaip Švietimo skyriaus vedėjas, įvairių rajono mokyklų, dabar – „Aušros“ gimnazijos vadovas praėjusių metų pabaigoje Nacionalinėje švietimo agentūroje laikydamas 7 valandas trukusį kompetencijų egzaminą, kaip patvirtino NŠA atstovai, parodė geriausią pastarųjų poros metų kandidatų į švietimo įstaigų vadovus rezultatą Lietuvoje. Jo žinios įvertintos 24 balais iš 25 galimų. Paprastai kandidatų į švietimo įstaigų direktorius žinių įvertinimų vidurkis siekia 14 balų. Smagiausia yra tai, kad geriausias kompetencijas vadovauti mokyklai Lietuvoje turi būtent Joniškio „Aušros“ gimnazijos direktorius Vidmantas Sutnikas, gruodžio 1 dieną laimėjęs įstaigos vadovo konkursą dar vienai 5-erių metų kadencijai. Žmogus, turintis aiškią gimnazijos, kuriai vadovauja, viziją – būti vaikams liftu, pakeliančiu ant naujo, aukštesnio socialinio ir ekonominio gyvenimo laiptelio.

--- Keliaujantys informacinių technologijų specialistai, tokie, kaip joniškietis Andrius Virbičianskas, pasaulyje vadinami "digital nomads" – pažodžiui išvertus reikštų "skaitmeniniai klajokliai". Andrius jau išmaišęs visą Aziją, trejetą metų gyvenęs Tokijuje (Japonija), Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai). O dabar jau ketvirti metai sėslus. Jo namai ir šeima Pietryčių Vietnamo Bindinio provincijos administraciniame centre – pusės milijono gyventojų turinčiame, prie Pietų Kinijos jūros pakrantės prisiglaudusiame kurortiniame Kuiniono (Quy Nhou) mieste.

--- Tik ką, gruodžio viduryje, Joniškio trečiojo amžiaus universiteto klausytojai atšventė dar vienų mokslo metų pabaigą – su padėkų, sveikinimų ir linkėjimų gausa, nuotaikinga šventine programa, o jau vėl skelbiama registracija naujiems Trečiojo amžiaus universiteto mokslo metams. Iki sausio 31 dienos, visą sausio mėnesį, vyksta Joniškio Trečiojo amžiaus universiteto klausytojų registracija 2023 mokslo metams.

    Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.