Ralyje aplink Lietuvą tarp neįgaliųjų triumfavo joniškiečiai

Rolando Šukio asmeninė nuotr.

Rugsėjo 1 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Rugpjūčio 27–29 dienomis vykusiame tradiciniame jau 30-ajame ralyje „Aplink Lietuvą 2021“ šalies Prezidento taurei laimėti, tarp neįgaliųjų triumfavo pirmą vietą šioje grupėje iškovojusi joniškiečių komanda – verslininkas Rolandas Šukys su dukra Raminta. 30-ajame ralyje aplink Lietuvą neįgaliųjų grupės įskaitoje pirmą vietą iškovojęs Rolandas Šukys, kuris vairavo automobilį, o jo šturmane buvo 16-metė dukra Raminta, sakė, kad šis tris dienas besitęsiantis sportinis renginys išties pareikalavo nemažai jėgų. Ir niekada negali žinoti, negali būti tikras, kad laimėsi, net kai jau esi per žingsnį nuo pergalės.

--- Likus savaitei iki naujų mokslo metų pradžios Vilniaus Universiteto Kairėnų botanikos sode buvo apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais įvertinti mokytojai, 2020-2021 mokslo metais vykdę programos „eTwinning“ tarptautinius projektus, ir mokyklų, gavusių ženklelius „eTwinning mokykla“, atstovai. Europoje yra 2935 švietimo įstaigos, kurios pelnė ženklelius „Programos „eTwinning“ mokykla 2021–2022“. Šiame sąraše 28 mokyklos ir darželiai iš Lietuvos. Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla taip pat tapo „Programos „eTwinning“ mokykla 2021–2022“! Jos projektuose aktyviai dalyvauja anglų kalbos mokytojos A. Valienė, V. Mažeikienė, R. Taunienė, L. Viečienė ir A. Galinienė.

--- Seksualinio priekabiavimo Joniškio kebabinėje istorija, prasidėjusi dar 2018-aisiais, kai šešios joniškietės apie seksualiai prie jų priekabiaujantį darbdavį pranešė Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai ir Valstybinės darbo inspekcijai, niekaip nesibaigia. Vėliau šis incidentas pradėtas nagrinėti ir teisme. Tačiau Šiaulių apylinkės teismo Joniškio rūmams iki šiol taip ir nepavyksta bylos užversti.

Plačiau bei kitos rajono naujienos trečiadienio laikraštyje.