Iš Rudiškių kyla nauja žvaigždutė

Nuotr. iš asmeninio albumo

Balandžio 28 d. „Sidabrės“ numeryje:

 

Gegužės 9-ąją Amilei Apinytei sukaks dar tik 11-lika, tačiau talentingos mergaitės muzikinės karjeros galėtų pavydėti net dvigubai vyresni. Nuo penkerių mergaitė groja su smuiku, o savo balsu stebina tarptautinių ir respublikinių konkursų komisijas. Balandžio 18-ąją Amilė Apinytė dalyvavo aklose projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ perklausose.

 

Pažintis su gydytoja – Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoja Tatjana Pinkauskienė prieš 39-erius metus žengė lemtingą žingsnį – ėmė lagaminą, susikrovė būtiniausius daiktus ir iš gimtosios Karelijos Rusijos šiaurės vakaruose ryžosi važiuoti paskui vyrą.

 

Žagarėje gyvenanti Renata Penkauskaitė savo namuose įrengtame kirpėjos salone kartu su klientėmis žvelgia tiesiai į Švėtės pakrantę, kur stovi stalas su suolais, ant padėklo – du butaforiniai, bet iš tolo šviečiantys arbatinukai su juose pasodintomis gėlėmis, tolėliau – jaunų pušaičių eilė. Su draugu Rolandu šį valstybinės žemės sklypelį per porą metų pavertė oaze, kuri traukia ir vietinius, ir atvažiuojančius prisėsti, pamedituoti upės pakrantėje.

 

Joniškio žemės ūkio mokyklai naujoji direktorė Juventa Jurgelienė vadovauja dar tik mėnesį, bet per tą laiką jau spėjo susitikti su nemaža dalimi bendradarbiaujančių įstaigų, bendrovių atstovų, aptarti perspektyvas, būsimus projektus. Pokalbyje su „Sidabre“ apie ateities JŽŪM planus.

 

Joniškio visuomenės sveikatos biurui, bendradarbiaujant su partneriais Raseinių visuomenės sveikatos biuru, laimėjus projektinių lėšų iš Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų programos „Sveikata“ netrukus bus pradėti atnaujinti labiausiai remonto reikalingi rajono mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų sveikatos priežiūros kabinetai. Įrangą, baldus, priemones gaus visos rajono ugdymo įstaigos.

 

Plačiau apie šiandien prasidėjusią Joniškio VVG pirmininkės Nijolės Valuckienės bado akciją.

 

Bei kitos rajono naujienos.