Sėkmingi žmonės visada turi tikslą

Andrius Naglius gerai žinomas asmeninis sporto treneris, dirbantis Šiauliuose. Tačiau vaikinas turi tikslą rasti laiko ir atvykti retsykiais pakonsultuoti ir savo kraštiečius Joniškyje - dėl mitybos ir treniruočių planų, kurie padėtų kiekvienam individualiai siekti užsibrėžtų tikslų

Liepos 14 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Kaune vykusiame Pasaulio trikovės federacijos (WRPF) Lietuvos čempionate puikiai pasirodė kraštietis, 35-erių Andrius Naglius, iškovojęs net keturias pirmąsias vietas – jis pripažintas absoliučiai geriausiu trikovėje su antkeliais, absoliučiai geriausiu Push&Pull rungtyje, taip pat jam atiteko pirmoji vieta trikovėje su antkeliais svorio kategorijoje iki 82,5 kg bei Push&Pull rungtyje iki 82,5 kg. Negana to, A. Naglius Lietuvos čempionate ką tik pasiekė Lietuvos mirties traukos rekordą (300 kg) (pernai – 290 kg). Trečiu bandymu beveik ištraukė 307,5 kg, bet delnai ir pirštai neišlaikė, štanga išslydo... O juk taip nedaug trūko ir iki Pasaulio rekordo (310 kg)! Tame pačiame čempionate Andrius pelnė ir antrąją vietą Benchpress rungtyje.

--- Praėjusį savaitgalį Kriukai minėjo savo miestelio įkūrimo 435-ąsias metines. Ta proga į gimtinės lizdą nors trumpam visada sugrįžta čia gimę, užaugę, iš čia į Pasaulį išėję kraštiečiai. Šventė visada sutampa su tradiciniais Škapliernėlės atlaidais, kurie yra dar vienas motyvas aplankyti Kriukus ir čia likusius gyventi artimuosius, gimines, draugus. Joje, kaip ir kasmet, taip pat dalyvavo Europos ir Pasaulio disko metimo čempionas Virgilijus Alekna.

--- Ar mes galime visur tikėtis skubios medicinos pagalbos? Ar kiekviena ligoninė gali elgtis savaip? Tokius klausimus kelia mūsų rajono gyventojas Rimantas Šidlauskas, teigiantis, kad liepos 5 dieną kartu su seserimi Laima nesulaukę jokios pagalbos VšĮ Joniškio ligoninės Skubiosios medicinos pagalbos skyriuje, kur nuvežė šešerių metų vaiką su įsisiurbusia erke. Vyras įsitikinęs, kad medikai turėjo erkę ištraukti, nes tokia paslauga dar 2004 metų Sveikatos apsaugos ministro įsakyme įvardinama kaip būtinoji medicinos pagalba.

Plačiau bei kitos rajono naujienos trečiadienio laikraštyje.