Gegužės 21 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Jau antrą iš eilės pavasarį, Tarptautinės slaugytojų dienos proga Joniškio ligoninės administracija kolegas ir pacientus kvie atiduoti savo balsą už geriausią ligoninės slaugytoją ir slaugytojo padėjėją. Ši slaugytojų ir jų padėjėjų pagerbimo šventės iniciatyva priklauso patarėjai slaugai Virgitai Tuminienei, šią šventę sumaniusiai pernai, kovidiniu periodu. Tik pirmieji profesijos šauniausiųjų rinkimai dėl judėjimo suvaržymų buvo daugiau kolegiški.

--- Ketvirtadienio pavakare Žagarės dvaro rūmų terasa švytėjo siuvinėtais raštais, baltais drabužiais, mėlyna ir geltona spalvų akcentais, jau visų gerai atpažįstamais. Žagarės kultūros centras kartu su Žagarės regioninio parko direkcija ir nuo karo prisiglaudusiomis ukrainietėmis pakvietė į tradicinę ukrainiečių šventę Vyšivanką, kurioje apsilankė ir Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Jis palaimino ir tądien Rotary klubo bei regioninio parko direkcijos organizuotos stovyklos ukrainiečių vaikams kryžių, kuris bus vežamas į Kryžių kalną.

--- Praėjusią savaitę Montenegro (Juodkalnija) vyko II-osios Tarptautinės policijos asociacijos pasaulio žaidynės, kuriose dalyvavo daugiau kaip 500 sportininkų iš 26 pasaulio šalių. Paplūdimio tinklinio rungtyje Lietuvos policijos pareigūnų komandai kartu su šiauliečiu, tauragiškiu atstovavo ir joniškietis, rajono Policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėjas Henrikas Baltulis. Tinklininkų trijulė pasirodė puikiai, savo pajėgumu parko tinklinio aikštelėje nusileido tik pareigūnų trijulėms iš Portugalijos bei Hercogovinos ir Lietuvai parvežė bronzinius laimėjimus.

--- Jeigu manote, kad elektroninės cigaretės yra tik rūkymo žaidimas, jūs stipriai klystate. Organizmą žaloja ne tik įprastos medžiagos, vartojamos elektroninių cigarečių skystyje, bet į jį platintojai gali įmaišyti narkotinių medžiagų, ir taip būna. Kartais ten pasitaiko net žiurkių nuodų. Tokių neraminančių faktų pateikė Joniškio visuomenės sveikatos biuro kvietimu paskaitas apie psichoaktyviąsias medžiagas skaitęs pareigūnas, judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno rajono skyriaus pirmininkas Darius Joneikis. Elektroninės cigaretės tarp Joniškio jaunimo taip pat populiarios.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.