Stereotipus laužanti šviesiaplaukė yra bene jauniausia Joniškio vilkiko vairuotoja

Erikos Šivickaitės nuotr.

Birželio 28 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Nors dar visuomenėje, o ypač tarp vyrų, yra populiarūs anekdotai apie vairuojančias moteris, tačiau neseniai teisę vairuoti vilkiką įgijusi šviesiaplaukė, bene jauniausia Joniškio rajone vilkiko vairuotoja Sandra Kinelytė (30 m.) laužo absoliučiai visus stereotipus ir greičiausiai vyrų sukurtus anekdotus apie blondines už vairo. Vaikystėje floriste svajojusi tapti jauna moteris ir šiandien yra šalia savo svajonės – vilkiku vežioja įvairių rūšių gėles po visą Europą.

--- Jono, Janinos, Jonės vardai Lietuvoje tarp populiariausių. O štai gatvių to vardo garbei ne tiek jau ir daug. Šv. Jono gatvę turi Vilnius, Jono gatvę – Klaipėda, o mūsų rajono Pošupių kaimas – Jonų gatvę. Kai mūsų kaimuose gyventojai ėmė galvoti savo gatvėms pavadinimus, Pošupių kaimo vienai iš gatvių Jonų vardas suteiktas neatsitiktinai. Tiesa, tiek tos gatvės, tik kelios sodybos, bet vis tiek turi du Jonus: Noreiką ir Liepą. Bet pridėti reikėtų dar Jonų ir Ramybės gatvių kampe gyvenantį Joną Tamulį – tai ir išeina taip, kad pusė kaimo gatvės sodybų priklauso Jonams… Tačiau Jonų gatvėje gyvena ir Albinas Serpauskas. Jis irgi dar ir kaip susijęs su šia švente, nes yra žymiausias kaimo žoliautojas. Kiekviename augale plačiai apylinkėse žinomas generatorių ir starterių meistras randa sveikatą ir gyvybę.

--- Skaistgirio gimnazija 2021– 2022 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynėse iškovojo net tris taures ir Joniškio rajonui parvežė pergalę.

--- Sekmadienį į Joniškį atvyko ir savaitei įsikūrė 30 vaikų iš Novoselica (Ukraina) miesto – tokiam laikui Joniškio Rotary klubas kartu su San Diego klubu iš JAV jiems organizuoja nemokamą vasaros pramogų ir užsiėmimų stovyklą.

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.