Švetės upėje neutralizuoti teršalai

„Sidabrės“ nuotr.

Vasario 7 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Sekmadienį, vasario 5 dieną, Žagarėje kilo sujudimas, suvažiavo specialiosios tarnybos. Švėtės upėje buvo neutralizuoti pastebėti teršalai. Toliau įvykį tiria Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos specialistai.

--- Praėjusią savaitę rajono Policijos komisariato pareigūnų ataskaitiniame susirinkime visuomenei Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Gintaras Girgždis atskirai padėkojo nuosekliai, rezultatyviai ir daug su rajono Policijos komisariato pradėtais ikiteisminiais tyrimais iš esmės dirbantiems dviems prokurorams Joniškyje – Jurgai Klimčukienei ir Helvijui Keturakiui.

Man, kaip pavaduotojui, yra priskirta 14 prokurorų, kurių darbo vieta yra Šiauliuose arba Joniškyje. Taigi, lyginant mūsų padalinio prokurorų rezultatus, Joniškyje dirbantys prokurorai per 2022 metus užbaigė daugiausiai ikiteisminių tyrimų, kuriuose buvo nustatyti asmenys, padarę nusikalstamas veikas, tiek skaičiuojant rezultatus baudžiamosiomis bylomis, tiek ir pagal nusikalstamų veikų skaičių.

--- Gerai, kad kartą metuose švenčiame pasaulinę cepelinų dieną. Žinome, kiek prie jų gamybos vargo, tad ir sekmadienį, vasario 5-ąją, buvo gera proga patikrinti, kur Joniškyje verdami skaniausi cepelinai. Tądien suvalgytas 1471 cepelinas! Su mėsa, varške, grybų įdaru... Kavinės ir restoranai siūlė ne tik tarkuotų, bet ir virtų bulvių. Ir šiemet beveik visos maitinimo įstaigos mušė pagamintų, išvirtų ir suvalgytų cepelinų rekordus.

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.