„Sidabrės“ nuotr.

Birželio 3 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Šią savaitę paskutinės gegužės dienos pažėrė sukakčių Joniškio Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios tarnautojams. Gegužės 30 dieną dekanas-klebonas Remigijus Jurevičius minėjo kunigystės 30-metį, o gegužės 29-ąją sukako 29 metai, kaip į kunigus buvo įšventintas vikaras Aldas Vinclovas. Sekminių dieną po pamaldų mūsų sielovadas pasveikino parapijiečiai ir bažnyčios Taryba, "Ilgiausių metų" giedojo bažnyčios choristai.

--- Rytoj, šeštadienį minime Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio 35-metį. 1988 metų birželio 3 dieną Vilniuje susibūrė Sąjūdžio iniciatyvinė grupė, pažadinusi atgimimo iniciatyvas visoje Lietuvoje. Sąjūdis atvėrė kelią į išlaisvėjimą ir nepriklausomybės atkūrimą. "Sidabrė" pradeda publikuoti tų dienų liudijimus.

--- Prasideda vasaros sezonas, o su juo – ir atostogų metas. Ne visi renkasi egzotiškas pažintines ir poilsines keliones užsienyje, kai dar ne visa Lietuva ir jos gražiausieji kampeliai pamatyti. Vienas iš vasaros teikiamų savaitgalio ar atostogų malonumų ir pramogų gali būti kelionės baidare Lietuvos upėmis. Nebūtina siekti Merkio, Vokės, Minijos ar Dubysos, nes jau antrą sezoną turime progą pakeliauti ir savo rajone, savo mielos Mūšos upės vandens keliu. Kipštų kaimo gyventoja, 20-metė Jurgita Brunevičiūtė, tėvų padedama puoselėjanti šį pramogų verslą, užtikrina, kad įspūdžių ir Mūšoje su kaupu. Ypač tose vietose, kurių seniai seniai žmogaus ranka nepasiekusi ir jokia koja nėra įžengusi.

Plačiau bei kitos rajono naujienos šeštadienio laikraštyje.