Tarnystė: 24 valandas per parą

„Sidabrės“ nuotr.

Gegužės 12 d. „Sidabrės“ numeryje:

  • Tarptautinės slaugytojų dienos proga, pažintis su Sigute Šliažiene, nuo mažens įpratusia pasirūpinti ir senoliu, ir jaunesniu už save. Kuo bus užaugusi, ji dar nesvajojo, svarbiausia jai būdavo lankyti senus žmones ir jų klausytis, stebėti, ką jie veikia. Ne bendraamžiai, ne jauni žmonės, o senoliai jai labiausiai patikdavo. Sigutė mylima ir gerbiama skaistgiriečių. Yra pelniusi "Metų skaistgirietės" nominacijas, apdovanota darbo vadovų padėka. O didžiausias apdovanojimas, pasak jos, yra jos pacientų sveikata.

  • Praėjusį penktadienį ir šeštadienį šalyje vyko tradicinė „Maisto banko“ akcija, per kurią gyventojai kviečiami prisidėti prie sunkiau besiverčiančių žmonių pragyvenimo, paaukojant prekybos centruose perkamų maisto produktų. Šįkart Joniškyje aukas rinkusioms organizacijoms buvo paskirtos kitos vietos nei įprastai – vieniems tai padėjo surinkti daugiau paramos, kitiems – gerokai mažiau. Neįgaliųjų draugija suskaičiavo turinti tik trečdalį įprasto kiekio, todėl dabar pirmininkei Sandrutei Kairaitienei kyla galvos skausmas: kaip reikės gautus produktus padalinti beveik pusantro šimto žmonių ir šeimų, kai realiai išeina suformuoti tik apie 50 maisto paketų.

  • Pardavėju Joniškyje dirbantis vyras lengvai pasidavė bendro likimo brolio, atliekančio bausmę Pravieniškių pataisos namuose – atviroje kolonijoje, sugalvotiems monams. Bausmę įkalinimo įstaigoje atliekantis vyras interneto tinklapyje talpino melagingus skelbimus apie parduodamas transporto priemones – automobilį „Volkswagen Sharan“, keturračius „Yamaha Grizzly“, o patiklūs pirkėjai, trokštantys tokių transporto priemonių įsigyti, mielai į nusikaltimo bendrininko, joniškiečio A. M. sąskaitą vedė avansus, kad tik trokštamas pirkinys atitektų jiems. Nei kalinys, nei neseniai į laisvę išėjęs joniškietis neturi nei tokių automobilių, nei tokių keturračių. Tiesiog pardavinėjo... orą.

  • Gegužės 7 d. LSDP Joniškio skyriaus nariai nuotoliniu būdu per ZOOM platformą naujai dviejų metų LSDP Joniškio skyriaus kadencijai perrinko Vaidą Aleknavičienę, kuri šuo metu antrą kadenciją eina ir Joniškio rajono savivaldybės vicemerės pareigas.

Bei kitos rajono naujienos.