Tarybos nario protestas prieš merą

„Sidabrės“ nuotr.

Kovo 21 d. „Sidabrės“ numeryje:

--- Šiandien, pirmadienį Joniškyje visuomenininkas, nestandartinių akcijų organizatorius, rajono Tarybos narys, opozicinės Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas, žagarietis Edmundas Vaičiulis surengė protestą aikštėje priešais rajono savivaldybę. Jis pastatė stovą su dabartinio mero Vitalijaus Gailiaus ir Ukrainą užpuolusios Rusijos prezidento Vladimiro Putino atvaizdais.

Žiūrėkit, ar nepanašūs?“ – praeivių provokuodamas klausė Edmundas Vaičiulis, rodydamas į mero Vitalijaus Gailiaus ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino atvaizdus, kurių portretams pats iškirpo akis.

--- Praėjusią savaitę Joniškio rajone viešėjo JE LR Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana ir komanda. Apie vizitą jau rašėme praėjusiame "Sidabrės" laikraščio numeryje. Tačiau rajono gyventojų smalsumas grąžina mus prie tos pačios temos. Kadangi vizitas užtruko beveik visą dieną, kyla natūralus klausimas, o kurgi pietavo mūsų Prezidentas su palyda? Kokiais išskirtiniais patiekalais vaišinome? Tokius klausimus mums uždavė mūsų skaitytojai, o mes savo ruožtu kreipiamės į Vilkiaušio miško kavinės "Forrest" šeimininkus – kokiais gurmaniškais skoniais buvo pamaloninti prezidentiniai pietūs?

--- Kovo 17–18 dienomis vėl vyko tradicinė pavasarinė „Maisto banko“ akcija, kurioje dalyvavo ir paramą savo globojamiems žmonėms rinko daugiau kaip 300 nevyriausybinių organizacijų visoje šalyje. Joniškyje gyventojai galėjo aukoti Labdaros ir paramos fondui „Prieglobstis“, įkūrusiam benamių, nuo priklausomybių norinčių išsivaduoti žmonių sodybą Domeikių kaime ir Joniškio rajono neįgaliųjų draugijai. Pastarosios gausios organizacijos, pasak vadovės Sandros Kairaitienės, šį kartą lauks itin sunkus išbandymas, nes paramą teko rinkti parduotuvėje, kur negausus pirkėjų srautas ir iš suaukotų produktų praktiškai neįmanoma bus suformuoti maisto paketų visiems organizacijos remiamiems asmenims. Tad Velykos šįkart jų lauks „liesos“.

Plačiau bei kitos rajono naujienos antradienio laikraštyje.